تتت


لیونل مسی ماشین های متعددی دارد که مجموع ارزش آنها بیش از 3 میلیون دلار است

ماشین های مسی چند میلیون دلار ارزش دارند؟

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا، در حال حاضر پر درآمد ترین بازیکن جهان از نظر دستمزدی است که از باشگاهش می‌گیرد. او بدون شک یکی از ثروتمند ترین افراد جهان است و از راه استعدادی که در فوتبال داشته و موفقیت های بسیاری که در این زمینه بدست آورده، دارایی زیادی جمع کرده است. مسی کلکسیونی از ماشین‌های مختلف دارد، اما ارزش مجموع خودرو های لیونل مسی چقدر است؟

 لیونل مسی کلکسیونی از ماشین‌ها را دارد که شامل مدل های مختلفی از آئودی، فراری، مازراتی، رنجروور، کادیلاک، پاگانی و مرسدس بنز است. فوق ستاره آرژانتینی برای مراسم های مختلف از ماشین‌های مختلف استفاده می‌کند و در واقع مسی در جاهای مختلفی با این ماشین‌ها دیده شده است.

او مانند رونالدو، اهل عکس گرفتن با ماشین‌هایش و انتشار آن‌ها در اینستاگرام نیست اما کلکسیون خودرو های او چیزی کمتر از کریستیانو رونالدو ندارد.

تخمینی که درمورد ارزش مجموع خودرو های لیونل مسی و در واقع کلکسیون ماشین‌های او زده شده، چیزی حدود 3.5 میلیون دلار است که رقم بسیار هنگفتی است اما گفته می‌شود که ارزش کلکسیون خودرو های کریستیانو رونالدو بیش از این مقدار است. در هر صورت هر دوی این فوق ستاره‌ها دارایی زیادی را به صورت خودرو دارند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net

 
 
 

X