خبری که لو رفت: مسی و خانواده‌اش در حال یادگیری زبان فرانسوی

با وجود آن که لیونل مسی در مصاحبه با جوردی ایووله گفت که در مورد آینده اش تا پایان فصل تصمیم نمی گیرد اما به نظر می رسد که فرانسوی ها آماده انتقالش به پی اس جی در تابستان می شوند

آمادگی مسی برای پیوستن به پاری سن ژرمن

یک هفته پیش لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی صراحتا اعلام کرد که این باشگاه آماده خرید مسی است و از سویی لئاندرو پاردس هموطن مسی در پی اس جی نیز تایید کرد که تیمش به دنبال خرید شماره 10 بارسلونا است.

پاردس در مصاحبه با نشریه ایتالیایی کوریره دلوا اسپورت گفته بود:"  همه چیز به خود مسی بستگی دارد چرا که قطعا پی اس جی تلاش خواهد کرد که او را راضی کند."

حالا جفری گارتیه ، خبرنگار کانال پلاس فرانسه اعلام کرده است:"مسی و کل خانواده اش شامل همسر و فرزندانش به کلاس های فرانسوی می روند. چرا باید به کلاس فرانسوی بروند اگر بخواهد به منچسترسیتی برود؟ مفهومی ندارد. این خبری است که از منابع موثق دریافت کرده ام."

مسی که در دو بازی اخیر بارسلونا به علت محرومیت حضور نداشته است، برای بازی مقابل رایو وایکانو به تیم کومان حضور پیدا خواهد کرد. کاتالان ها در این بازی به دنبال کسب پیروزی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری خواهند بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net