درگذشت نامزد سابق بواتنگ بازیکن تیم بایرن مونیخ که سابقه خشونت فیزیکی علیه او را داشته, باعث حاشیه هایی برای این بازیکن شده است

بازجویی پلیس آلمان از بواتنگ به خاطر خشونت فیزیکی

 دو هفته پیش خبر ناراحت کننده درگذشت کاسیا لنهارت، مدل 25 ساله سرشناس و نامزد سابق ژروم بواتنگ منتشر شد که جسد بدون جانش در منزلش در برلین پیدا شد.

هنوز دلایل مرگ کاسیا مشخص نشده است چرا که پلیس هیچ مدرکی را در مورد دخالت اشخاص دیگر در این ماجرا پیدا نکرده است. اما گفته می شود که تحقیقات دوباره ای علیه این بازیکن آلمانی باز شده است چرا که او سابقه خشونت خانگی علیه نامزد سابقش را داشت و یکی از پرونده هایش در این زمینه همچنان باز است.

نشریه آلمانی بیلد گزارش داده است که بازیکن بایرن مونیخ به علت خشونت خانگی علیه نامزد سابقش مورد بازجویی قرار داشت و پرونده اش دوباره باز شده است. نشریه دیگری به نام "زیت" نیز گزارش داده است که پروسه تحقیقات علیه بواتنگ در روز 20 دسامبر 2019 آغاز شده بود اما موقتا معلق شده بود. اما چند روز پس از مرگ کاسیا تحقیقات از سر گرفته شده است.

در حقیقت بواتنگ به صدمه زدن و خشونت فیزیکی علیه نامزد سابقش متهم است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارند. در ابتدا پلیس این تحقیقات را متوقف کرده بود چرا که کاسیا لنهارت خواستار توقف این مسئله شده بود اما حالا و با مرگ وی همه چیز دوباره از سر گرفته شده است.

البته این تنها باری نیست که بواتنگ به خشونت خانگی علیه یکی از نامزدهایش منتشر می شود چرا که او به خشونت شرین سنلر نامزد سابق دیگرش هم متهم است و احتمال دارد که به خاطر این پرونده هم به پنج سال حبس محکوم شود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net 
 
 

X