لوکاکو ستاره تیم اینتر میلان علاقه زیباد به خوردن غذا های عجیب دارد

علاقه لوکاکو به غذا های عجیب

ماتئو پینسلا متخصص تغذیه باشگاه اینتر کار سختی داشت تا روملو لوکاکو را راضی کند تا جلوی عادت های اشتباه غذایی بازیکن بلژیکی را در زمان پیوستن از منچستریونایتد به لیگ ایتالیا بگیرد. در حقیقت یکی از اشتباهات بزرگ این بازیکن مصرف پیتزای آناناس است که یک رژیم غذایی بسیار اشتباه برای ورزشکاران است.

در حقیقت پینسلا به لوکاکو کمک کرده تا در زمان پیوستن به لیگ ایتالیا هفت کیلوگرم وزن کم کند. گاتزتا دلوا اسپورت به برخی از عادت های غذایی اشتباه بازیکن سابق منچستریونایتد و اورتون اشاره کرده است. این بازیکن بلژیکی علاقه زیادی به غذاهای مضر نظیر پاستا با سس خامه ای کاربونرا یا پیتزا با آناناس داشته است.

در حقیقت پینسلا در پادکست خود گفت که پیتزای هاوایی یا همان پیتزای آناناس نه تنها برای ورزشکاران بلکه برای هر فردی که برای زندگی اش ارزش قائل است، بسیار مضر است. لوکاکو نیز در این پادکست گفت که معمولا اهل صرف صبحانه نیست اما در اردوی تیم ملی بلژیک یک میز ویژه برای آبمیوه ها در نظر گرفته شده است که از آن استفاده می کند.

لوکاکو فصل درخشانی در اینتر داشته است و امیدوار است که امسال به همراه تیمش پس از سالها قهرمان لیگ ایتالیا شود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net

 
 
 

X