جزییات درگیری شدید بازیکنان دو تیم سپاهان و پرسپولیس پس از بازی
بازیکنان پرسپولیس و سپاهان در پایان دیدار و در حالی که به سمت رختکن می رفتند صحنه های عجیبی را خلق کردند که تا تونل ورزشگاه ادامه داشت

درگیری پس از بازی سپاهان و پرسپولیس

داستان از این قرار است که پس از پایان بازی وحید امیری به تصویربردار سپاهان می گوید که فیلم نگیرد. زمانی که امیری ول کن فیلمبردار نمی شود، سعید آقایی وارد مناقشه می شود و زیر دوربین گوپروی فیلمبردار سپاهان می زند و دوربین نقش زمین می شود. دیگر بازیکنان سپاهان با دیدن این صحنه وارد می شوند و امیری و آقایی را هل می دهند. رضا فتاحی سرپرست سپاهان و کریم باقری به همراه عزت پورغاز برای اینکه بازیکنان را جدا کنند وارد می شوند و حتی سیدجلال حسینی هم برای میانجی گری وارد می شود.

در همین حین در حالی که همه چیز داشت آرام می شد، درگیری جدیدی بین محمد محبی و کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی پیش آمد که باز هم کریم باقری و رضا فتاحی برای جدا شدن وارد کار می شوند اما درگیری بین محبی و بازیکنان پرسپولیس لفظی می شود و همین باعث گسترش درگیری ها می شود.

در این میان سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به سمت او می رود تا محبی و بازیکنان پرسپولیس را آرام کند اما رحمان احمدی و عزت پورقاز فکر می کنند سیدجلال می خواهد دعوا را ادامه دهد و به همین دلیل سعی می کنند سیدجلال را آرام کنند و در نهایت جرو بحث طرفین ادامه پیدا می کند و در زمان حضور در تونل هم این برخورد با شدت بیشتری از سوی بازیکنان دو تیم دنبال شد و پای دیگر بازیکنان هم به وسط کشیده شد.

گفته می شود فیلمبردار باشگاه سپاهان هم که مشغول فیلمبرداری از صحنه ها بوده دوباره به این داستان اضافه می شود و در حالی که مشغول فیلمبرداری از بازیکنان پرسپولیس بوده با عکس العمل آنها در ادامه مواجه می شود. پیش از این و دو فصل قبل هم درگیری شدیدی بین بازیکنان دو تیم شکل گرفته بود و سروش رفیعی که در پرسپولیس حضور داشت با کی روش استنلی درگیری شدیدی پیدا کرد، با این حال مشخص نیست در این بازی چه جملاتی میان بازیکنان دو تیم رد و بدل شده که دامنه آن به تونل ورزشگاه و درگیری شدید بین آنها ختم شده است.


در شرایطی که بازیکنان دو تیم در حال ورود به تونل و رختکن بودند، بحث ها و جملات رد و بدل شده مابین آنها درگیری را به بالاترین حد ممکن رسانده و بازیکنان دو تیم حسابی از خجالت هم در آمدند که مربیان دو تیم از جمله کریم باقری و رحمان احمدی به باز هم سعی در آرام کردن وضعیت به وجود آمده بودند.

افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس پس از این حواشی در اعتراض به روشنک نماینده سازمان لیگ می گوید ما برای خروج از ورزشگاه امنیت نداریم و باید امنیت ما را تضمین کنید که گفته می شود در این بین جر و بحث شدیدی هم بین روشنک و پیروانی روی می دهد.

درگیری ها پس از ورود پرسپولیس به رختکن به پایان می رسد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net