جنجال آلاچیق بدن نما در آپارتمان گرانقیمت رونالدو
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی منچستریونایتد بالاخره آلاچیق جنجالی و بدنمایی که در پشت بام آپارتمانش ساخته بود را با دستور شورای شهر لیسبون حذف کرد

رونالدو بالاخره آلاچیق «بدنما» را از آپارتمان گرانقیمتش حذف کرد

ستاره 36 ستاره بالاخره شکست را در جنگ حقوقی پذیرفت و تصمیم گرفت که با شکایت آرشیتکت ساختمان، آلاچیقی که بدون مجوز در آپارتمان 6.5 میلیون پوندی خود ساخته بود را تخریب کند.

طراح ساختمان رونالدو از این ستاره به علت ساخت آلاچیق به صورت غیرقانونی شکایت کرده بود چرا که آن را بدنما می دانست.  خوزه ماتیوس طراح ساختمان مدعی بود که رونالدو با این کار "گل به خودی" زده  و به کار او بی احترامی کرده است.  رونالدو در نهایت تصمیم گرفت که به جنگ حقوقی پایان بدهد و این آلاچیق را از پشت بام خانه اش حذف کرد."

خواهران رونالدو به شدت به این آرشیتکت حمله کرده بودند. الما آویرو ، ماتیوس را "عقب مانده ذهنی" خوانده بود و  کتیا خواهر دیگر رونالدو که در برزیل زندگی می کند خطاب به وی نوشته است:" آیا ما پرتغالی ها لیاقت شخصی مثل تو را داریم؟"

در هر صورت تصاویر جدید نشان می دهند که رونالدو چاره ای جز حذف این آلاچیق "بدنما" از آپارتمانش نداشته چرا که در غیر این صورت باید وارد جنگ حقوقی می شده و هزینه های زیادی را برای دادگاه می پرداخته است. آپارتمان 6.5 میلیون پوندی رونالدو گران ترین آپارتمان موجود در شهر لیسبون است.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: footballi.net