پیچیده شدن بازگشت مهدی طارمی با شرط جدید اسکوچیچ
شنیدیم پس از پیروزی تیم ملی مقابل سوریه، عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال در تماس اسکایپی ضمن تبریک به اسکوچیچ از او خواسته است طارمی را برگرداند اما

عزیزی خادم اصرار به بازگشت ستاره پورتو دارد سرمربی کروات نه!

این دستور رئیس فدراسیون ظاهرا با مخالفت و ناراحتی دراگان اسکوچیچ همراه شده است. سرمربی کروات اعتقاد دارد تیمش در حال حاضر بی حاشیه و خوب بازی می کند و خودش درمورد طارمی باید تصمیم بگیرد مضاف براینکه او یک شرط خاص هم دارد: «مهدی طارمی برای بازگشت به تیم ملی باید رسما از دراگان اسکوچیچ عذرخواهی کند!»

این درحالیست که مهدی طارمی قبل و بعد از بازی های تیم ملی برابر لبنان و سوریه در صفحه شخصی خودش آرزوی موفقیت برای ایران کرد اما شنیده می شود دراگان اسکوچیچ آن را کافی نمی داند!

مرد کروات که در نشست خبری پیش از دیدار با لبنان به تعریف و تمجید از مهدی طارمی پرداخته بود حالا به لطف نتایج بدست آمده در دو بازی اخیر تیم ملی با اعتماد به نفس بیشتری خواهان عذرخواهی رسمی ستاره پورتو شده است.

شنیدیم دراگان اسکوچیچ حتی در اردن به سخنگوی فدراسیون هم معترش شده است که چرا حرف از بازگشت مهدی طارمی بدون هماهنگی با سرمربی تیم ملی زده است؟!

شاید برهمین اساس هم بود که حسین شریفی سخنگوی فدراسیون فوتبال پس از ورود کاروان تیم ملی به تهران در مواجهه خبرنگاران و ذگزارشگران گفت: «من نگفتم مهدی طارمی به تیم ملی برمی گردد. از حرفهای من سوءبرداشت شد و  گفتم که باید این سوءتفاهم ها حل شود و...!»

شریفی به عنوان سخنگوی فدراسیون فوتبال درحالی از صحبت های گذشته خود در مورد بازگشت قریب الوقوع مهدی طارمی پشیمان شده و حرفش را پس گرفت که همه خبرنگاران از تغییر لحن او شگفت زده شدند!

ماجرا به همان عصبانیت دراگان اسکوچیچ و مواخذه سخنگوی فدراسیون در خصوص بازگشت طارمی بازمی گردد.

مرد کروات به لطف پیروزی های اخیر تیم ملی و نتایجی که گرفته است احساس می کند تیمش به مهدی طارمی نیاز ندارد و تنها درصورتی حاضر است این بازیکن را ببخشد که ستاره پورتو رسما عذرخواهی کند!

به نظر هم می رسد وساطت دیرهنگام اما به هرحال درست رئیس فدراسیون فوتبال برای بازگشت بهترین بازیکن 10 سال اخیر ایران ( به گواه اغلب کارشناسان) به تیم ملی هم بی فایده باشد و باید منتظر ماند و دید مهدی طارمی به صورت رسمی از اسکوچیچ عذرخواهی می کند یا نه؟!گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی