جزئیات زندگی خانم مجری که 8 سال از شوهر فوتبالیستش بزرگتر است!
چند سال پیش خبر رابطه سرخیو راموس با پیلار روبیو مجری سرشناس در اسپانیا مثل بمب ترکید، چرا که این زن ۸ سال از ستاره آن زمان رئال‌مادرید بزرگ‌تر بود، اما حالا پیلار مادر ۴ فرزند سرخیو است

پیلار روبیو؛ همسر سرخیو راموس کیست؟

مطمئناً قبلاً نام «پیلار روبیو» را شنیده‌اید. اما او کیست؟ پیلی که یک مجری سرشناس است، همسر سرخیو راموس ستاره پیشین رئال‌مادرید و تیم ملی اسپانیا و فعلی پاری‌سن‌ژرمن هم هست.

تولد

پیلار از قومیت‌های مختلط است و در ۱۷ مارس ۱۹۷۸ در «تورخون دی‌آردوس» از بخش‌های مادرید اسپانیا به دنیا آمد. پدرش مانوئل روبیو است و یک خواهر به نام استر و یک برادر به نام آلبرتو دارد. از کودکی اصلاً از غذاهای مادرش خوشش نمی‌آمد و از سنین نوجوانی هم می‌خواست مستقل باشد.

همیشه بازیگر

پیلار در سنین نوجوانی بسیار بلندپرواز بود و رویاهای بزرگ داشت. سعی کرد اقتصاد بخواند اما دلش جای دیگری بود. کالج را ترک کرد تا رؤیاهایش را دنبال کند.


کار مدلینگ

پیلار به خوبی می‌دانست که ممکن است بلافاصله شانس رسیدن به رویای خود را به‌دست نیاورد. به همین دلیل با کار مدلینگ شروع کرد. این کار به او شایستگی و توجهاتی که لایقش بود را اهدا کرد.

به تلویزیون «بله» گفت!

پیلار می‌خواست بازیگر نقش اول بشود، اما اصلاً اجازه نمی‌داد فرصتش برای حضور در تلویزیون از دست برود. وقتی «TV۳» اسپانیا به او پیشنهاد نقشی در برنامه تلویزیونی «آنچه به آن نیاز داری عشق است» داد، او با خوشحالی پذیرفت و در ۱۱ قسمت از این برنامه بین ماه‌های فوریه و اکتبر ۱۹۹۸ ظاهر شد. بعد هم نقش‌هایی در «رایت پرایس»، «استو اسویدا»، «لاآزوتی دی‌ویومینگ» و «سیکس‌پک» به او داده شد. پیلار در سال ۲۰۰۷ جایزه بهترین گزارشگر تلویزیونی را از آن خود کرد.

قرار با فوتبالیستی که از خودش ۸ سال کوچکتر است و ازدواج با او

با توجه به چیزهایی که از خانم راموس می‌دانیم او از آن دسته دخترانی نیست که نگران محدودیت‌های اجتماعی باشد. او هیچ مشکلی با «بله» گفتن به کاپیتان رئال‌مادرید نداشت. راموس بعد از یورو ۲۰۱۲ به او پیشنهاد دوستی داد. آن‌ها در سال ۲۰۱۴ صاحب اولین فرزندشان شدند. پیلار از آن زمان به بعد ۳ پسر دیگر هم به دنیا آورد که آخری در ۲۶ جولای سال ۲۰۲۰ متولد شد. سرخیو که از بودن با پیلار سر از پا نمی‌شناخت تا سال ۲۰۱۸ از او خواستگاری رسمی نکرده بود و این زوج در جولای ۲۰۱۹ در سویا با هم رسماً ازدواج کردند.

کتاب پیلار

نوامبر ۲۰۲۱ پیلار روبیو از کتاب خودش رونمایی کرد. همسر سرخیو راموس که کتابی از زندگی‌اش با عنوان «روش من برای یک زندگی سالم» را وارد بازار کرد که با استقبال مخاطبان هم مواجه شد.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir