شبگردی و بالا رفتن از دیوار مردم توسط بازیکن پرحاشیه!
بازیکن پر ادعا که در روزهای اخیر توسط کادر فنی تیمش کنار گذاشته شده بدون اجازه از دیوار ملک یکی از آشنایان بالا رفته و پس از دقایقی توسط پلیس بازداشت شد

بازیکن جنجالی توسط پلیس دستگیر شد

حاشیه‌های بازیکن پر ادعا که در روزهای اخیر توسط کادر فنی تیمش کنار گذاشته شده بود همچنان ادامه دارد، این بازیکن با ادعای مصدومیت و نداشتن تمرکز از بار جریمه تیمش فرار کرد، اما از گوشه و کنار آنچه به گوش می‌رسد صدای شاکیان و طلبکاران وی است.

اخیرا هم این بازیکن به شب گردی پرداخته و در ساعات پایانی شب اقدام به مزاحمت برای دوستان و آشنایان خود می‌کند که شکایاتی هم از ایشان ثبت شده است. این فرد بجای تمرکز بر زمین فوتبال، شب‌گردی و مزاحمت را جایگزین نموده و همیشه در زمان مشکلات پیش آمده از اعتبار و آبروی تیمش مایه می‌گذارد.

تازه‌ترین حاشیه پیش آمده از سمت این بازیکن به شامگاه دوشنبه برمی‌گردد که این فرد بدون اجازه از دیوار ملک یکی از آشنایان بالا رفته و پس از دقایقی توسط پلیس بازداشت شد که در ادامه با رضایت شاکی آزاد شد.

موردی که باید مورد توجه تیم‌های لیگ برتری باشد، که شخصی که پرحاشیه و بدون داشتن سلامت فکری و عقلانی است جایی در فوتبال حرفه‌ای ندارد.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی