رفتار غیراخلاقی ستاره منچسترسیتی در ملاء عام در یک مکان عمومی
مدافع تیم ملی انگلیس دست به حرکتی ناشایست زد که او را از چشم گروهی از طرفدارانش انداخت

اقدام زشت کایل واکر در یک مکان عمومی

کایل واکر مدافع انگلیسی تیم فوتبال منچسترسیتی پس از شکست تیمش مقابل لیورپول در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس دست به حرکتی زد که شاید توجه و تمرکز از روی ناکامی تیم او برداشته شود.

تنها ۲۴ ساعت پس از باخت من‌سیتی به لیورپول، مدافع ۵۰ میلیون پوندی که در جام جهانی هم به احتمال فراوان مقابل تیم ملی کشورمان بازی خواهد کرد، در هتل محل اقامت تیمش دست به حرکتی غیراخلاقی زد که باعث بهت و حیرت افراد حاضر در محل شد.

او که در محوطه بیرونی هتل مشغول قدم زدن بود جلوی چشم دیگر میهمانانی که برای صرف غذا به آن محل آمده بودند، ناگهان احساس کرد که نیاز رفتن به سرویس بهداشتی داد اما او به جای انجام این کار رو به دیوار کرد و نیاز خود را در همان محل برطرف کرد.

از شانس بد واکر تمام تلاش او برای شناسایی نشدن مثل گذاشتن کلاه هودی روی سرش فایده نداشت چرا که درست در همان لحظه یکی از هواداران منچستریونایتد که برای صرف غذا به محل رفته بود، مدافع سیتی را از روی خالکوبی روی پایش شناخت و با انتشار عکس‌های او در فضای مجازی این موضوع را به اطلاع همه رساند.

او در باره این اتفاق به نشریه سان گفت: من تازه به همراه خانواده‌ام به آنجا رسیده بودم که ناگهان کایل واکر را از روی خالکوبی‌اش شناختم و او روی خود را به دیوار کرده بود. دیدن آن صحنه شوکه کننده بود. قبل از اینکه دست به آن حرکت بزند، او چند لحظه اطرافش را نگاه کرد تا ببیند که آیا حواس کسی به او هست یا نه. بعد هم کلاه هودی‌اش را روی سرش کشید اما باز هم از روی خالکوبی‌اش قابل شناسایی بود.

طبق قوانین انگلیس ادرار کردن در مکان‌های عمومی مستوجب پرداخت جریمه نقدی ۸۰ پوندی است که این رقم پول خرد حقوقی که واکر از سیتی می‌گیرد هم نیست.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir