ستاره ای که استقلال و سپاهان او را می خواهند؛ اول پرسپولیس!
یکی از ستاره‌هایی که در نقل و انتقالات تابستانی مشتریان زیادی دارد، سعید صادقی آقای پاس گل لیگ برتر است

تلاش استقلال و سپاهان برای جذب سعید صادقی

پرسپولیس و دو باشگاه استقلال و سپاهان این روزها برای خرید ستاره فصل گذشته گل گهر سیرجان رقابت می‌کنند. سعید صادقی وینگر گل‌گهر و آقای پاس گل لیگ که با تیم ملی راهی قطر شده حالا مورد توجه سه باشگاه لیگ برتری قرار گرفته‌ است.

این بازیکن تکنیکی و سرعتی جدا از پرسپولیس از دو غول دیگر فوتبال ایران پیشنهاد دارد و مدیربرنامه‌هایش نیز مشغول مذاکره است.

درباره آقای پاس گل لیگ روایتهای مختلفی شنیده می‌شود اما آخرین خبر حکایت از مذاکرات جدی مدیربرنامه‌هایش با مدیران باشگاه پرسپولیس دارد. سعید صادقی که بالاخره پس از چند سال درخشش در لیگ برتر مزد زحماتش را گرفت و از سوی دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد از قطر به مدیران باشگاه پرسپولیس پیغام داده است: «صبر کنید اردوی تیم ملی تمام شود و از قطر برگردم تا با خودم به صورت مستقیم و رودررو صحبت کنیم.»

شنیدیم این پیغام ستاره لیگ بیست و یکم دو دلیل مهم دارد؛

۱- سعید صادقی دو پیشنهاد خوب دیگر هم از استقلال و سپاهان اصفهان دارد که از لحاظ مالی هم فوق العاده است. این وینگر سرعتی و تکنیکی می‌خواهد با رقمی مناسب و بالا سرخپوش شود و براین اساس باید خودش با مدیران پرسپولیس رودررو مذاکره کرده و چک و چانه‌های لازم را بزند.

۲- در سال منتهی به جام جهانی سعید صادقی تازه ملی پوش شده می‌خواهد از فیکس بودن خود در پرسپولیس مطمئن شود که درخواستی طبیعی است. به نظر می‌رسد آقای پاس گل لیگ برتر قصد دارد خودش ملاقاتی هم با یحیی گل محمدی داشته باشد تا مطمئن شود در پرسپولیس آن هم در حالی که با سختی فراوان ملی پوش شده مطمئن شود. سعید صادقی نمی‌خواهد با نیمکت نشینی در پرسپولیس پیراهن تیم ملی را که با زحمت فراوان و پس از چند سال درخشش در لیگ برتر به دست آورده به راحتی از دست بدهد. به نظر می‌رسد پیغام جدید این وینگر ملی پوش برای حضور و مذاکره مستقیم خودش با پرسپولیسی‌ها نیز در همین راستا باشد.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی