واکنش جالب هواداران رئال مادرید به خریدهای تابستانی بارسلونا
سرانجام ژول کُنده هم به جمع آبی و اناری‌پوشان شهر بندری بارسلون ملحق شد و قرار هم نیست که آخرین خرید مدیران باشگاه کاتالانی باشد

جذب بازیکنان سرشناس توسط بارسلونا

به نقل از رسانه‌های اسپانیایی، در واقع بارسلونا تاکنون بدون در نظر گرفتن موضوع تمدید قرارداد با عثمان دمبله، اقدام به خرید شش بازیکن به این نام‌ها کرده است: روبرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ، رافینیا از لیدز یونایتد، آندریاس کریستنسن از چلسی، ژول کونده از سویا و فرانک کسیه از آث میلان به همراه پابلو توره.

حتی هواداران باشگاه اسپانیایی رقیب سنتی کاتالان‌ها یعنی رئال مادرید نیز به کیفیت برتر و مناسب نفرات حاضر در ترکیب تیم بارسلونا برای حضور در رقابت‌های فصل ۲۰۲۲/۲۰۲۳ لالیگای اسپانیا اعتراف می‌کنند. طبق این گزارش و بر همین اساس، یک کاربر توییتر به نام trunksRM که هوادار باشگاه رئال مادرید اسپانیاهم هست، در صفحه شخصی خود در این شبکه اجتماعی و در بستر فضای مجازی چنین نوشت:

"بارسلونا امسال در تمام خطوط به خصوص در حمله و دفاع به خوبی بسته شده است. آمدن روبرت لواندوفسکی و ژول کُنده باعث شده کیفیت آن‌ها به طرز بی‌رحمانه‌ای بیشتر شود.

باید ببینیم آیا فروش خانه (اشاره به فروش اهرم‌های مالی) برای خرید خودرو یک اقدام سودآور است یا خیر؛ این کاری است که آن‌ها کردند و زمان مشخص می‌کند."

لازم به ذکر است که مدیریت باشگاه بارسلونای اسپانیا تاکنون بیست و پنج درصد از حق پخش تلویزیونی خود را با قیمتی در حدود مبلغی معادل رقم پانصد و سی الی پانصد و پنجاه میلیون یورو فروخته است. اگر چه باشگاه حق فروش ۴۹ درصد از سهام BLM را نیز به دست آورده اما مدیران تیم کاتالانی فعلا قصد فعال کردن آن را ندارند.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir