واکنش برانکو به اخراج اسکوچیچ و بازگشت کی روش همراه با کنایه
برانکو سرمربی سابق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس می‌گوید اسکوچیچ نتایج خیلی خوبی با تیم ملی ایران گرفته بود

ناراحتی برانکو از اخراج اسکوچیچ

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم ملی عمان به‌شدت مشغول برنامه‌ریزی برای تیم تحت هدایتش است. مربی که هیچ زمانی اهل جار و جنجال نبوده و نیست و فارغ از تمامی مسائل حاشیه‌ای فقط به بهبود شرایط تیم تحت رهبری‌اش فکر می‌کند. برای آگاهی از آخرین شرایط تیم ملی عمان و اتفاقی که در رابطه با سرمربی تیم ملی ایران و هموطنش در تیم ملی ایران رخ داد، گپ و گفتی با برانکو داشتیم.

از تیم ملی عمان شروع کنیم اوضاع تیم تحت رهبری‌تان چگونه پیش می‌رود؟

تمرینات تیم ملی عمان را بعد از ده روز وقفه دوباره شروع کردیم و بازیکنان با روحیه و با انگیزه بالایی در تمرینات حضور دارند و ما هم به‌دنبال برنامه‌ای که برای تمرینات و آماده‌سازی ‌ داشتیم در تلاشیم که به بهترین شکل بازیکنان را به مرحله‌ای از آمادگی برسانیم که همگی دنبال آن هستیم.

برنامه بعدی‌تان برای تیم ملی عمان چیست؟

بعد از اردویی که برای تیم ملی عمان در نظر گرفته‌ایم و انجام تمریناتمان، یک ماه و نیم دیگر اردویی را در کشور امارات برگزار می‌کنیم تا به آمادگی خیلی بالایی برسیم و برنامه‌مان را به بهترین شکل ممکن پیش ببریم.

در رابطه با مربی هموطن‌تان که رسماً از سرمربیگری تیم ملی ایران برکنار شد، چه نظری دارید؟

من اصولاً اخلاقم این گونه است که دوست ندارم در مورد مسائل دیگر حرف بزنم و در کار دیگران دخالت کنم.

اما از آنجا که شما چند سال در تیم ملی ایران فعالیت داشتید، نظرتان برای فوتبالدوستان مهم است؟

اسکوچیچ در تیم ملی ایران نتایج خیلی خوبی را گرفت و سریع‌ترین صعود ایران به جام جهانی را رقم زد. به همین دلیلی فکر می‌کنم او شایستگی نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران را به خاطر زحماتی که کشیده بود، دارا بود اما به هر حال من نمی‌دانم چرا اسکوچیچ را تغییر دادند و فرد دیگری را به‌عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب کردند.

در رابطه با کی‌روش و حضورش در تیم ملی ایران چه نظری دارید؟ به نظرتان او در تیم ملی ایران و جام جهانی قطر موفق می‌شود؟

به هر حال کارنامه هر مربی مشخص است و مربیانی که در ایران و کشورهای دیگر هم کار کرده‌اند عملکردشان کاملاً مشخص است. از این‌رو من نیازی نمی‌بینم که در رابطه با کارنامه مربی دیگر حرفی بزنم. از سویی اصلاً دوست ندارم در رابطه با کی‌روش حرف بزنم و در مورد ایشان صحبتی داشته باشم.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی