لقب عجیب و زشتی که شکیرا به نامزد جدید پیکه داد
شکیرا، خواننده مشهور کلمبیایی مدت‌هاست که از ستاره سابق بارسلونا جدا شده اما موضوع خیانت پیکه و رابطه جدیدش همچنان خبرساز است

شکیرا: او مثل «مگس مُرده کوچولو» است!

نام کلارا چیا در اواسط سال گذشته که خیانت پیکه برملا شده بود، شنیده شد. اما شکیرا او را از قبل می‌شناخت و حتی به او که آن زمان کارآموز شرکت کازمس بود لقب خاصی هم داده بود.
شکیرا چه زمانی با کلارا چیا آشنا شد؟

زمانی که شکیرا و پیکه زوج خوشبختی بودند، ستاره موسیقی با کلارا چیا آشنا شد، اما هرگز تصور نمی‌کرد که این دختر اسپانیایی تهدیدی برای رابطه آنها باشد. علاوه بر این، رفتار کلارا با این زوج بسیار خوب بود. اما شکیرا به او یک نام مستعار داد.

یک منبع آگاه گفت: «شکیرا آن زمان به کلارا توجهی نمی‌کرد و او را به عنوان تهدید رابطه خودش و پیکه نمی‌دید، زیرا کلارا زن جذابی نبود و فقط یک دختر بسیار معمولی بود.
مگس مُرده کوچولو

به گفته روبرتو آنتولین، روزنامه‌نگار اسپانیایی، مهربانی کلارا چیا به حدی بود که وقتی شکیرا فهمید که او عامل طلاق آنها بوده است، بسیار متاثر شد. «همین موضوع او را بسیار آزار می‌دهد، زیرا از قبل او را می‌شناخت و او را «مگس مرده کوچولو» می‌نامید»، آنتولین این جملات را گفت و تاکید کرد که تمایل کلارا برای خوب بودن با همه آدم‌ها به حدی بود که شکیرا هم اوایل او را دوست داشت.

اگرچه ماه‌ها از جدایی رسمی شکیرا و پیکه می‌گذرد، اما همچنان حواشی روابط آنها تیتر داغ تمام خبرهاست، به‌ویژه در ابتدای امسال با آهنگی که شکیرا منتشر کرد و در آن اشاره‌های زیادی به نامزد سابق خود و دختری که باعث جدایی آنها شده، می‌کند.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی