دروازه بان باشگاه بارسلونا حضور ژوزه مورینیو برروی نیمکت مربی گری رئال را دلیلی برای افزایش بحث و کری های مطبوعاتی می داند...
  
ویکتور والدس، دروازه بان باشگاه بارسلونا در صحبتهایی به حضور مورینیو برروی نیمکت مربی گری رئال پرداخته و معتقد است که آقای خاص صحبتها و بحث های متعددی را در مصاحبه هایش مطرح می کند.

مربی سابق تیمهای چلسی، پورتو و اینتر اخیرا در کنفرانسی خبری گفته بود:« من هری پاتر نیستم و نمی توانم جادو کنم.» این صحبتی بود که مورینیو در پاسخ به انتقادهایی در راستای تساوی بدون گل رئال مقابل مایورکا در دیدار هفته اول رقابتهای لالیگا برزبان آورده بود.

والدس در صحبتهایی به کاندا کوپه گفت:« مورینیو سوژه های زیادی برای صحبت کردن ارائه می کند و باعث فروش زیاد روزنامه ها می شود. مطبوعات کم کم او را می شناسند. ولی مهمترین نکته این است که در این میان چه روی می دهد. فوتبال نبرد 11 به 11 در زمین مسابقه است! همین و بس.»

والدس در ادامه صحبتهایش در مورد تیم مادریدی گفت:« رئال مادرید تیم خوبی دارد و بازیکنان خوبی را نیز در اختیار دارد و تا آخرین لحظه برای قهرمانی مبارزه خواهد کرد. از سوی دیگر فلسفه بارسلونا ارائه یک بازی مثبت است و خوشبختانه نتایج خوب ما ادامه دارند. باید ببینیم که در پایان چه خواهد شد.فصل تازه شروع شده است.»
 
 
 
گردآوری : گروه ورزش سیمرغ 
www.seemorgh.com/sport 
منبع:goal.com