تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی و بازاریابی آنلاین با گسترش سریع اینترنت و شبکه های اطلاع رسانی، به سرعت در حال توسعه و بدست آوردن جایگاهی ویژه در عرصه تبلیغات و بازاریابی می باشد و هر روز سهم بیشتری از تبلیغات و بازاریابی را نسبت به رسانه هایی چون تلویزیون، روزنامه، مجلات و دیگر رسانه های سنتی به خود اختصاص می دهد. تبلیغات اینترنتی در رسانه های دیجیتال نسبت به سایر تبلیغات در دیگر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی است ولی مهمترین این مزیت ها، تعاملی بودن و ارتباط دوطرفه مخاطب و تبلیغ دهنده می باشد. تبلیغات در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت و رسانه های دیجیتال این ارتباط دوطرفه بوده و امکان پایش و مونیتورینگ تبلیغات و مخاطبین نیز بصورت درلحظه (Realtime) در دسترس تبلیغ دهنده می باشد. حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در محیط دیجیتال و بصورت آنلاین، امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که علاوه بر کمپین های تبلیغاتی تحت وب، امکانات خاص اینترنت و تکمیل کمپین های سنتی با استفاده از امکانات قابل دستیابی در فضای دیجیتال و اینترنت می تواند تاثیر فوق العاده ای بر فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی شرکتها داشته باشد امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در محیط تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

کمپین های تبلیغات آنلاین

ما با یک دهه حضور موفق در بازار تبلیغات و بازاریابی دیجیتال، یکی از پیشروترین مجموعه های ارائه و نشر تبلیغات در محیط وب بوده و با داشتن سایت سیمرغ، یکی از موفق ترین مجموعه های ایجاد محتوا (content provider) می باشیم. تبلیغات آنلاین و ارائه کمپین های تبلیغاتی با استفاده از اینترنت و بستر های دیجیتال و نمایش تبلیغات اینترنتی در محلی که مخاطبین شما حضور دارند و همچنین بازاریابی در محیط دیجیتال با استفاده از ابزارهای مختلف مانند بازاریابی محتوایی (content marketing) نظر سنجی ها و پیمایش های اینترنتی (poll and survey) و شبکه های اجتماعی (social networks) و ارائه بسته های کامل آمیزه بازاریابی (marketing communication) برای رسیدن به اهداف سازمان و یا کسب و کار شما، کاری است که در انجام آن مهارت و تجربه داریم.

تبلیغات در سیمرغ

سیمرغ، به عنوان رسانه ای تعاملی و ارائه اطلاعات و خدمات مختلف در محیط های ارتباطی جدید و همکاری مستمر و پایدار با سازمان های معتبر و پیشرو، فرصت جدیدی برای تعامل میان مخاطبین و ارائه کنندگان اطلاعات و خدمات، و توسعه توانائی های آنان به وجود آورده است، که همکاری با شرکت گلدیران در پروژه تلویزیون های اسمارت بعنوان اولین و تنها پورتال ارائه دهنده محتوای معتبر در تلویزیون های اسمارت LG، هفته نامه سلامت، مجله شادکامی و موفقیت، مجله تندیس، مجله دانش تغذیه، ماهنامه کودک، واحد تحقیق و توسعه پاکشو از نمونه های آن می باشد. سیمرغ با ایجاد و ارائه بخش های اختصاصی ، با محتوای دسته بندی شده در بخش های خبر، سرگرمی، سلامت، سبک زندگی، ورزش و فرهنگ و هنر، با روش های جذاب نمایش و ارائه محتوا و خدمات، به عنوان جامع ترین و معتبر ترین پایگاه ارائه اطلاعات و خدمات برای فارسی زبانان، زیر نظر گروهی از متخصصین بخش های مختلف ارائه می گردد و دارای جایگاه خاص در جامعه فارسی زبان می باشد. سیمرغ با در اختیار داشتن مجموعه کاملی از امکانات تبلیغاتی و بازاریابی به شرح زیر و قابلیت ارائه در بخش های مرتبط جهت دسترسی موثر به مخاطبین اختصاصی، به عنوان وب سایت دارای استانداردهای جهانی ارائه تبلیغات در محیط وب فارسی ، محیطی مناسب برای نمایش برندهای معتبر بوجود آورده است .

بنرهای تبلیغاتی و پایش تبلیغات

کلیه تبلیغات سیمرغ با استاندارد IAB ارائه می گردند، این تبلیغات با توجه به موقعیت استقرار در صفحه، محیط آرام و با کلاس تبلیغاتی بالا، حضور برندهای معتبر در کنار یکدیگر، ابعاد بزرگ و استاندارد، جذابیت تصویری، قابلیت سناریوپردازی و تعامل و اثرگذاری مستقیم و غیر مستقیم، قابلیت های منحصر به فردی برای تبلیغات بوجود آورده است. سیمرغ بعنوان تنها وب سایت ارائه کننده تبلیغات Rich Media مطابق با تکنولوژی تبلیغاتی روز دنیا، مانند بنرهای Expandable و Widget های ارایه مستقیم اطلاعات تبلیغ دهندگان و تبلیغات جذاب با قابلیت جمع آوری اطلاعات کاربران جهت ایجادDatabase خاص، آماده ارائه تبلیغاتی متفاوت با قابلیت پایش در لحظه (Realtime Monitoring) می باشد.

نظر سنجی poll & survey

در کنار امکانات شرح داده شده، بخش نظر سنجی سیمرغ نیز با رویکرد ارائه نظر سنجی ها و پیمایش های مورد نظر سفارش دهندگان جهت جمع آوری اطلاعات و بازخورد های مخاطبین و مصرف کنندگان، راه اندازی گردیده است که با توجه به قابلیت های فنی نمایش و محدوده و تعداد قابل توجه مخاطبین سیمرغ، محل مناسبی جهت نظر سنجی در مورد محصولات و خدمات شرکت ها و سازمان ها می باشدتعرفه تبلیغات در سیمرغ 

 
00-seemorgh-price-list-2.jpg
 
نمایش تبلیغات در صفحه اصلی
1-seemorgh-banner-front-page.jpg
 
نمایش تبلیغات در صفحات فرهنگ و هنر همراه با صفحات خبر
2-seemorgh-banner-news.jpg
 

نمایش تبلیغات در صفحات سلامت همراه با صفحات ورزش
3-seemorgh-banner-sport.jpg
 
نمایش تبلیغات در صفحات سبک زندگی
4-seemorgh-banner-lifestyle.jpg
 
نمایش تبلیغات در صفحات سرگرمی
5-seemorgh-banner-entertainment.jpg
 
نمایش تبلیغات در تمام صفحات سیمرغ
8-seemorgh-banner-all.JPG
 
نمایش رپورتاژ در صفحه اول سیمرغ
9-seemorgh-banner-reportage.jpg