گروه بازی سازی بلک دال بازی کراش نیترو را برای پلتفرم اندروید عرضه کرده اند.اگر چه شخصیت اصلی بازی برداشتی از کاراکتر بازی کراش می باشد اما داستان و گیم پلی جدیدی را ارائه میدهد.

گروه بازی سازی بلک دال بازی کراش نیترو را برای پلتفرم اندروید عرضه کرده اند.اگر چه شخصیت اصلی بازی برداشتی از کاراکتر بازی کراش می باشد اما داستان و گیم پلی جدیدی را ارائه میدهد.
داستان بازی روایتگر شخصیت اصلی بازی است که میخواهد به سرزمین ایران سفر کند.اما در این مسیر شخصیت بدجنس دیگر که همان دکتر کورتکس معروف است مانع از رسیدن کاراکتر به هدفش میشود و هر نقشه ای میکشد تا او به مقصد نرسد.دراینجاست که کاربر هم باید از جاده ها عبور کند و هم از موانع و مشکلاتی که دشمن برای او طرح ریزی کرده بگذرد.از داستان به این نتیجه میرسیم که سبکی رانر دارد و گیم پلی بازی به این صورت است که کاراکتر با اتومبیل خود در جاده های مختلف حرکت میکند و کاربر باید مراقب باشد به ماشین ها برخورد نکند و سیب های قرار گرفته در مسیر را جمع اوری نمایید.

pic2.jpg


pic4.jpg

امیتازدهی در این بازی به میزان مسافت طی شده بستگی دارد و هر 100 سیب به دست امده 1 جون به تعداد جون های کاربر اضافه میکند.تعداد جون ها درواقع همان تعداد دفعاتی است که اجازه میدهد کاربر بعداز برخورد با موانع و مردن بدون بازگشت به ابتدای بازی به بازی ادامه دهد.
این بازی دارای چهار کاراکتر است.که هر کدام دارای طراحی ظاهری منحصر به فردی هستند و تفاوت و برتری کاراکتر ها نسبت به هم در تعداد جونی است که بعد از انتخاب ان به تعداد جون فعلی اضافه میشود و همچنین در ضریب خاصی است که در کنار عنوان (ایکس) نوشته شده و نشان دهنده ضریبی برای امتیازها است.البته برای انتخاب کاراکترها باید انها را خریداری کرد و برای خرید کاراکتر نیز به سکه نیاز دارید.سکه خارج از بازی تهیه میشود و در فرایند بازی به دست نمی ایید بلکه باید ان را از سیستم خرید درون برنامه ای خریداری کنید.

 

البته لازم به ذکر است که خود بازی را میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید.
عملکرد (ایکس ها)در فرایند بازی:
عدد کنار ایکس ها ضریب هایی برای امتیاز های کسب شده هستند.به این صورت که ان عدد در هر مقدار امتیاز به دست امده ضرب میشود و مقدار امتیاز چندین برابر میشود.به این طریق کاربر رتبه بالاتری کسب میکند.برای افزایش این عداد چند راه وجود دارد.
میتوان با کسب تعداد مشخصی (امتیاز-سیب-الماس) عدد را ارتقاع داد که با فشار دکمه ایکس در بالای منو ان مقدارهای مشخص ذکر شده اند.البته در صورتی که شما زمان کافی برای بدست اوردن این امتیاز وتعداد سیب و الماس ندارید و خواهان رقابت تنگ تر و جلو افتادن از رقیبان خود علل خصوص در محیط انلاین هستید میتوانید به جای این کار با خرج اندکی از سکه های خود این ضریب ایکس را افزایش دهید و در صدر جدول امتیازها قرار بگیرید.

scre333tro.jpg


محیط و طراحی:
محیط دارای طراحی مطلوبی است و افکت های گرافیکی جالبی برای شخصیت ها استفاده شده است.برای هر شخصیت محیط ویژه به خود طراحی شده و موسیقی متن نیز مختص به ان شخصیت اجرا میشود که ریشه هایی از نوستالژی هم دران به چشم میخورد.رنگ بندی و ظاهر ایکون ها گویا و مناسب هستند.البته سازندگان برای پایین اوردن حجم بازی سعی داشته اند از طرح های ساده استفاده کنند.

آپدیت خاطره انگیز عید نوروز
همه ی ما حتما به عید نوروز احساس خاصی داریم و از تعطیلات نوروز خاطرات زیادی در ذهن داریم.امسال گروه بلک دال بیان کرده اند که این بازی در دفتر خاطرات نوروزی دوستدارانش جایگاه خاصی پیدا خواهد کرد.انها اظهار کرده اند از بیشتر کلیدها و سوژه های نوروزی بصورت جذاب در داستانی جدید و جالب استفاده میکنند.در نسخه بعدی کیفیت بازی را ارتقاع خواهند داد و شخصیت های بیشتر و جالب تر اضافه خواهد شد و همچنین برای خانواده اپلی ها نسخه ای او اس ارائه خواهد شد که تحقق این امور به حمایت همه جانبه کاربران نیازمند است.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
اختصاصی سیمرغ


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X