اخیراً در کویت، قرآنی تحریف شده توزیع می‌شود که ضمن دعوت به شرک به خدا، با آیاتی شیطانی تخریب عقاید مسلمانان هدف گیری شده است..
 
 دو شرکت انتشاراتی آمریکایی اقدام به چاپ و توزیع قرآنی تحریف شده کرده اند که ضمن دعوت به شرک و تخریب عقاید بنیادین اسلامی افراد، مسلمانان را از مبارزه مسلحانه با دشمنان برحذر می دارد.
روزنامه اردنی" الحقیقه الدولیه" در خبری اعلام کرد، اخیراً در کویت، قرآنی تحریف شده توزیع می‌شود که ضمن دعوت به شرک به خدا، با آیاتی شیطانی تخریب عقاید مسلمانان هدف گیری شده است. بنابراین گزارش ، دو ناشر آمریکایی به نام های " امگا 2001 و ون پرس" بر چاپ و توزیع این کتاب نظارت کرده اند و در مقدمه آن آورده اند: این کتاب به طور خاص برای کشورهای عربی و به طور عام برای کشورهای اسلامی است.
این کتاب 366 صفحه و به دو زبان عربی و انگلیسی منتشر شده است و میان دانش آموزان برتر مدارس خارجی در کویت که حیات خلوتی مناسب برای تبلیغ سوء شده اند توزیع شده است. این قرآن محرف 77 قسمت به نام " سوره" دارد و در مقدمه آن آمده است که هر انسانی صرف نظر از نژاد، رنگ، ملیت، امت و دینش به این کتاب یعنی " الفرقان الحق" نیاز دارد.
در میان اسامی سوره های کذایی این کتاب، نام هایی مانند: " فاتحه، محبت ، مسیح ، ثالوث ، مارقین، صلب، زنا، ماکرین، رعاه ، انجیل ، اساطیر ، کافرین، تنزیل، تحریف ، جنت، اضحی( قربان) ، عبس و شهید " به چشم می‌خورد.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/Entertainment
منبع: tahlilerooz.ir
 
مطالب جالب دیگر:
جنیفرلوپز تصمیمات جدید برای خط تولید پوشاکش!
جواد نکونام: خائن شماييد!
فکر می‌کنید تعداد اعضای فيس‌بوك چقدر است؟!
صداقت داشتن ذاتی است و به مغز ربطی ندارد!!
فتوایی جنجالی درباره روابط دختران و پسران در خیابان!!
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X