سیمرغسیمرغ
entertainment-top-1
تازه ترین های باور میکنی یا نه ؟

مرد جوان ژاپنی دلیل عجیبی را برای توجیه ازدواجش با یک عروسک مجازی مطرح کرد

یک مرد ژاپنی با یک شخصیت کارتونی ازدواج کرد

ازدواج مرد جوان ژاپنی با یک پاپ استار مجازی خبرساز شد. این مرد 35 ساله که به گفته خودش از فریبکاری زنان در دنیای واقعی خسته شده بود، سرانجام تصمیم گرفت با عروسک این کارکتر معروف انیمیشنی که نامش «هاتسون میکو»ست، ازدواج کند.

«آکیهیکو کندو» در چهارم نوامبر در حضور 40 نفر از مهمانانش جشن ازدواجش را برپا کرد. در جشن ازدواج او یکی از اعضای پارلمان ژاپن نیز حضور داشت.مادر او از حضور در جشن ازدواج پسرش خودداری کرد و از برخی از اقوام نزدیک خود نیز خواست تا از حضور در این جشن خودداری کنند.

انتشار خبر این ازدواج عجیب موجب حیرت بسیاری در ژاپن شد، اما این جوان از همه کاربران خواست تا به این مسئله با ذهنی باز نگاه کنند.

او در مورد این ازدواج عجیب خود گفت: «من در زندگی دنبال یک زن و عشق واقعی نبودم، چون چنین چیزی وجود ندارد و یافتن آن غیرممکن است. این عروسک حسن‎هایی در برابر یک زن واقعی دارد. دروغ نمی‎گوید! فریب نمی‎دهد! پیر نمی‎شود و هرگز نمی‎‌میرد!»

این مرد 35 ساله حدود 2 میلیون ین ژاپن (17500 دلار آمریکا) برای جشن عروسی‎اش که در فروشگاهی در توکیو برگزار شد، هزینه کرد. در یکی از تصاویری که منتشر شده است او در حالی که کت و شلوار سفید پوشیده و در کنار این عروسک نشسته است دیده می‎شود. همچنین یکی دیگر از تصاویر حلقه ازدواج این زوج و دیگری سوگند نامه ازدواج آنها را نشان می‏دهد.


آقای داماد در کنار عروس خانم

آقای داماد در کنار عروس خانمگردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: مهر و کیهان


 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
entertainment-left-2
 
X