logo.png

از دغدغه‌های نمایندگان برای اجرای طرح تحول سلامت پایدار بودن منابع آن بود که با این هزینه‌های زیاد حوزه سلامت، اگر منابع مالی آن نیز تامین نشود این طرح با شکست مواجه خواهد شد.

آن روز همه گفتند "مامان رفته پیش خدا" و هریسا در اوج کودکی باور نداشت رفتن مادر می‌تواند تمام زندگی‌اش را دستخوش اتفاقاتی کند که هر فصل اش رنگ برگ ریزان پاییز را بگیرد.کودکی ماند و خاطراتی مبهم از خانه ای که با مادرش ویران شد و زنی که با عنوان همسر پدر، جای…

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به وین، سخنگوی وزارت خارجه اتریش روز پنج شنبه گفت که "سباستین کورتز" وزیر امور خارجه اتریش بر این باور است مذاکرات هسته ای ایران در مرحله ای تعیین کننده است و امیدوار است به نتیجه ای مثبت برسد .

روح الله گراوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در اردیبهشت و خردادماه سال جاری گزارش سه سرقت مسلحانه در بخش ریز به نیروی انتظامی رسید و این موضوع به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

دلواپسان نسلِ ما، همیشه دلواپس بودند!
طنز: چون ما نسل سال های دور، مثل سایر نسل ها بدمان نمی آید مظلوم نمایی کنیم و سوخته یا حداقل نیم سوز نامیده شویم؛ چرا که برای خودمان سرگذشت غریبانه ای داریم و سختی ها کشیده ایم و آب دیده شده ایم اما انبوهی از تجربیات را در انبانه سینه داریم.