خبر
logo.png

بین الملل


آمریکا، اسرائیل را تهدید کرد
معاون وزیر خارجه آمریکا هشدار داد در صورت عدم پایبندی دولت جدید اسرائیل به راهکار تشکیل دو کشور، آمریکا در ادامه کمک به اسرائیل برای ممانعت از تصویب طرح‌های بین‌المللی سازمان ملل درباره فلسطین با مشکل مواجه می‌شود.

حوادث


اشتباه بیمارستان در جا به‌ جایی اجساد!
بیش از ۱۰۰ نفر از اقوام زن سالخورده وقتی خودشان را برای شرکت در مراسم خاکسپاری او آماده می‌کردند خبر نداشتند که جسد این زن یک روز قبل در بهشت‌زهرا اشتباهی دفن شده است.

گزارش


روایت تنها بازمانده تصادف مرگبار «بی‌ام‌و»
«در خودروهای جدید، کیلومترشمار به کامپیوتر خودرو متصل است و وقتی برق خودرو قطع می‌شود، کیلومتر در همان عقربه‌ای که قرار داشته است متوقف خواهد شد. وقتی خودروی تصادفی برادرم را تحویل گرفتیم عقربه کیلومتر خودرو روی 109 قرار داشت، درحالی‌که شایعات از سرعت خودرو…

کاریکاتور


کاری که وزیر کشور با رسانه‌ها کرد
روزنامه قانون با انتشار کاریکاتوری، در بخشی از گزارش خود نوشت: رحمانی فضلی روز گذشته در صحن علنی مجلس حاضر شد و با ارائه گزارشی، نشان داد آدرس پول کثیف در انتخابات مجلس را ندارد و مدعی شد تا امروز هرچه گفته است تصور رسانه‌ها بوده نه صحبت‌های او!

چند رسانه ایی


پیاده روی وزرای روحانی با قالیباف
همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران،سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت و محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در بوستان جوانمردان تهران برگزار شد.