خبر

نمایش قدرت هواپیماهای شکاری-بمب افکن ارتش ایران
هواپیماهای شکاری-بمب افکن نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اجرای عملیات های هوایی متعدد، حضور پرقدرت خود را در آسمان مرزهای غربی و شمال غربی کشور به نمایش گذاشتند.
اعلام تعرفه‌های پیشنهادی مخابرات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تعرفه‌های اختیاری شرکت مخابرات ایران را اعلام و بیان کرد: مدل پیشنهادی وزارت ارتباطات در حال بررسی است و در ۱۰۰ روز اول فعالیت نهایی و اجرا می‌شود.
تجمع معترضان به سازمان سنجش، مقابل مجلس
جمعی از معترضان به سازمان سنجش صبح امروز(یکشنبه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. اعتراض به سازمان سنجش جمعی از معترضان به سازمان سنجش صبح امروز(یکشنبه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.تجمع‌کنندگان مقابل مجلس عنوان می کردند که سازمان سنجش در کنکور،…
واکنش ها به همه پرسی امروز افلیم کردستان عراق
سایت النشره، در حالی که برخی رسانه‌ها اخباری درباره بسته شدن گذرگاه "خابور" در مرز ترکیه با کردستان عراق در پاسخ به برگزاری رفراندوم استقلال در این اقلیم منتشر کردند دولت ترکیه این خبر را رد و اعلام کرد این گذرگاه بسته نشده و تنها تدابیر شدید امنیتی در آن…
خانم اون سفره رو بنداز الان محکوم رو میارن
بسیاری از مردم برای تماشای صحنه اعدام قاتل آتنا جا گرفته بودند و عده ای خانوادگی و به همراه کودکان خود این صحنه را تماشا کردند.مهدی احمدیان در روزنامه قانون این مسئله را دستمایه طرح خود در نیش خط کرده است.

تازه ترین اخبار
پرونده ستایش قریشی به اجرای احکام ارسال شد
دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت که پرونده «ستایش قریشی» به اجرای احکام ورامین می‌آید.

 

X