اعضاي باندی كه در شهرستان خميني شهر اقدام به سرقت از منازل می كردند دستگير و به سرقت دو ميليارد اموال مسروقه شامل طلاو جواهرات و وجوه نقد اعتراف كردند.

سارقان ۲۰۰ میلیونی خمینی‌شهر به دام افتادند

سرهنگ علی جعفری نژاد فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان، دستگیری عامل یا عاملان این سرقت ها در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

 وی افزود: تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینكه ماموران واحد گشت یكی از كلانتری های این فرماندهی حین گشت زنی در حوزه خود به یك دستگاه خودروی پراید كه با دو نفر سرنشین در مقابل منزلی پارك شده بود مشكوك و قصد بررسی آن را داشتند كه سرنشینان خودرو به محض مشاهده مأموران از صحنه متواری شدند.
 
این مقام انتظامی بیان داشت: بلافاصله مأموران به تعقیب خودرو پرداخته و موفق شدند آن را متوقف کنند كه در بررسی های صورت گرفته مشخص شد ،خودروی مذكور سرقتی است.
 
سرهنگ جعفری نژاد تصریح کرد: دربررسی های اولیه از متهمان مشخص شد همدست آنها در یكی از منازل در حال سرقت است كه با اعترافات آنان نفر سوم نیز حین سرقت در منزل یكی از شهروندان شناسایی و دستگیر شد.
 
وی عنوان داشت: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به سرقت دومیلیارد ریال اموال منازل شهروندان شامل طلا وجواهر و وجوه نقد اعتراف كردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر خاطر نشان كرد: در این رابطه مالخر اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد و تمامی محل های مورد سرقت شده و مالباختگان این سرقت ها شناسایی و پس از تنظیم شكایات ، متهمان به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
 
سرهنگ "جعفری نژاد" گفت: به منظور جلوگیری از سرقت منزل، ، به شهروندان توصیه می كنیم از نگهداری وجوه نقد زیاد، اشیاء قیمتی و اسناد و مدارک در منزل و محل هایی كه سارقان به سهولت به آنها دسترسی پیدا می كنند خودداری کرده و حتی المقدور در صورت نگهداری این اشیاء‌ در منزل از گاوصندوق هایی كه از استحكام لازم برخوردار است، استفاده کنند.
 
منبع: دانشجو
 
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
فراکسیون زنان به موضوع برخورد نامناسب پلیس با با یک دختر ورود کرد
ذوالقدر با بیان اینکه این فراکسیون به موضوع برخورد اخیر پلیس با یک دختر از ورود فراکسیون زنان به این موضوع خبر داد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X