در این مقاله مراحل گریم آنجلینا جولی برای ایفای نقش شیطان در فیلم مالیفیسنت Maleficent ببینید

مراحل گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان

مالیفیسنت Maleficent یک شخصیت بدجنس در انیمیشن زیبای خفته محصول شرکت والت دیزنی در سال ۱۹۵۹ است. او را بانوی تمام شیاطین نیز نامیده‌اند.

او پس از اینکه فهمید تنها کسی است که در جشن نامگذاری پرنسس آرورا دعوت نشده است، پرنسس نوزاد را طلسم کرد که قبل از غروب خورشید تولد ۱۶ سالگی، دستش با چرخ نخ ریسی سوراخ شده و به خواب عمیقی فرو برود و تنها به وسیلهٔ بوسهٔ عشق حقیقی بیدار شود.

فیلم مالیفیسنت 2 : معشوقه شیطان (Maleficent: Mistress of Evil) داستان پری شاخدار را ادامه می‌دهد.

بیشتر بدانید : جدیدترین عکس های آنجلینا جولی در «شیطان صفت 2»

مالیفیسنت 2 فیلم جدید آنجلینا جولی است که ما را دوباره به دنیای این معشوقه شیطان و چند سال پس از اتفاقات فیلم اول می‌برد. فیلم اول Maleficent با بیدار کردن «پرنسس آرورا» (با بازی ال فانینگ)، به جای «شاهزاده فیلیپ»، توسط «مالیفیسنت» و با شکست پادشاه ظالم به پایان رسید. این فیلم در ماه می سال 2014 و با درخشش آنجلینا جولی در نقش اول اکران شده و به روشی غیرمعمول، نسبت به نقش منفی انیمیشن کلاسیک Sleeping Beauty کمپانی دیزنی دلسوزی و همدردی نشان می‌داد که همین موضوع باعث دریافت بازخوردهای مختلفی شد، اما با این وجود فیلم توانست عملکرد خوبی در باکس آفیس داشته باشد.

شیطان Maleficent بازگشته است.

کمی بیشتر از یک ماه پس از انتشار قسمت دوم Maleficent ، دیزنی ویدئویی منتشر کرده است که مراحل گریم و تغییرات آنجلینا جولی برای رسیدن به شخصیت شیطان را به نمایش می گذارد. در این فیلم که سیاه و سفید است ، آنجلینا جولی در حالی که موهای خود را بافته است روی صندلی نشته است.

گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان
آنجلینا جولی در پشت صحنه فیلم Maleficent

همچنین گریمورهای سینمایی مشغول میکاپ و گریم و ارایش آنجلینا هستند و قطعات پروتز را بر روی گونه های صورت او قرار می دهند و دندان های مصنوعی برجسته را میگذارند. در نهایت با این تغییرات حیرت انگیز می بینیم که آنجلینا جولی زیبارو با مهارت گریمورها به یک شیطان تبدیل می شود.

گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان
گریم شگفت انگیز آنجلینا جولی در Maleficent

و این چنین این بازیگر مشهور هالیوود برای فیلم Maleficent تبدیل به یک شیطان شرور می شود! در ویدئوی منتشر شده از مراحل گریم این بازیگر دیده می شود که متخصصان پروتز مو، موهای بازیگر را در یک موی نازک قرار می دهند و پایه ای برای شاخهای سیاه ایجاد می کنند.

گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان
اجرای گریم آنجلینا جولی برای نقش شیطان Maleficent

گریم آنجلینا جولی در نقش شیطانتصاویر آنجلینا جولی در اتاق گریم  Maleficent

بعد از درست کردن آن شاخها ، دندان های مصنوعی تیز به فک آنجلینا اضافه می کنند تا شخصیت او را وحشتناک تر و شیطانی جلوه دهند. همچنین قرمز کردن لب های این شخصیت، چهره ایی افسونگر و شهوت برانگیز برای وی ایجاد می کنند.

گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان
عکس گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان Maleficent

این بازیگر 17 کار مختلف را امتحان کرد تا صدایش مناسب یک شخصیت شرور باشد، اگرچه چندین بار ناکام ماند و فرزندانش به دلیل عجیب بودن وی از او سؤال کردند اما تا وقتی که موفق نشد و همه را میخکوب نکرد ، تسلیم نشد.

گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان
گریم آنجلینا جولی برای نقش شیطان Maleficent

آنجلینا جولی در مصاحبه ایی اعلام کرده که مراحل گریم وی برای این فیلم چیزی حدود یک ساعت و نیم زمان می برد و کار تیم آرایشگری که این کار را به عهده دارند بسیار شگفت انگیز است. همچنین گفت تیم آرایشگری چندین بار تست گریم به شکل های مختلف برای رسیدن به شخصیت شیطان روی وی انجام داده اند مانند چشم های بز یا موهای پر، ولی در نهایت این گریم تائید شد.

گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان
پشت صحنه گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان Maleficent

گریم آنجلینا جولی در نقش شیطان
مراحل گریم آنجلینا جولی درشیطان صفت Maleficent

بیشتر بدانید : آنجلینا جولی و دخترش در فیلم «شیطان‌صفت» + عکس جدید

بیشتر بدانید : بازگشت آنجلینا جولی با نقش شیطان به سینما + تصاویر

بیشتر بدانید : نقدی بر شیطان صفتی آنجلینا جولی+تصاویر

بیشتر بدانید : آنجلینا جولی با معشوقه شیطان، رکورد جوکر را شکست!

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ


 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X