حنجره جلال مقامی دچار مشکل شده و نمی تواند صحبت کند!
جلال مقامی را به سرعت به بیمارستان قائم البرز منتقل کردیم و جمعی از مدیران رادیو نیز در بیمارستان حضور یافتند. در حال حاضر آزمایشاتی برای تشخیص علت این حادثه انجام شده است
 نوید جولایی تهیه کننده برنامه «شنیدنی‌ها» رادیو البرز و دانش ضمن اعلام این خبر گفت: صبح امروز شنبه ۱۵ آذرماه طبق روال برنامه «شنیدنی‌ها» منتظر استاد جلال مقامی مجری و گوینده برنامه بودیم تا اینکه همکار ما در بخش ترابری که به دنبال ایشان رفته بودند، تماس گرفتند و اطلاع دادند ایشان نمی‌توانند صحبت کنند و حنجره‌شان دچار مشکل شده است.

وی افزود: بنابراین ایشان را به سرعت به بیمارستان قائم البرز منتقل کردیم و جمعی از مدیران رادیو نیز در بیمارستان حضور یافتند. در حال حاضر آزمایشاتی برای تشخیص علت این حادثه انجام شده است. خوشبختانه حال جسمانی استاد خوب است، اما حنجره‌شان دچار مشکل شده و نمی‌توانند صحبت کنند.

جلال مقامی متولد ۲ مرداد ۱۳۲۰ بازیگر، صداپیشه و مدیر دوبلاژ پیشکسوت ایرانی است که به واسطه اجرای برنامه «دیدنی‌ها» شهرت و محبوبیت زیادی بین مردم دارد. راز گل شب بو، گالان، زنگ اول، گردباد زندگی، ایستگاه ترن، من مادرم از جمله فیلم‌هایی است که این هنرمند برجسته در آن نقش آفرینی کرده است. وی همچنین سرپرستی گویندگان آثاری همچون لانه عقاب‌ها، خلبان، هبوط، همه دختران من، سفر بخیر، کمینگاه، گمشدگان، مار، توهم، ملاقات، زیر باران، روزنه، در مسیر تندباد و... را برعهده داشته است.


گرآوری:گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
www.seemorgh.com/culture
منبع:cinemapress.ir


مطالب پیشنهادی:
هومن برق نورد: از این که مردم من را در نقش آن روحانی به خاطر نیاورند خیلی خوشحال هستم!!
اس ام اس پنج هزار تومانی بینندگان ساده تلویزیون را شوکه کرد!!!
عنوانی که فقط "هدیه تهرانی و محمدرضا فروتن" و " خسرو شکیبایی و بیتا فرهی" موفق به کسب آن شدند!
برای سالگرد هنرمندی که از فرش و شاهنامه‌خوانی، تعزیه و آیین پهلوانی،اسطوره بیرون می‌آورد
تمرین مهناز افشار با زانیار خسروی در "عشق تعطیل نیست"