گلشیفته فراهانی و ترلان پروانه زیباتر از پریانکا چوپرا/ فهرست زیباترین زنان + عکس
ترلان پروانه و گلشیفته فراهانی در فهرست ۱۰۰ زن زیبای دنیا قرار گرفتند 

زنان ایرانی در میان ۱۰۰ زن زیبای دنیا در سال ۲۰۲۰

وبسایت TC Candler، لیست نهایی ۱۰۰ زن زیبای دنیا در سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد. گلشیفته فراهانی و ترلان پروانه به ترتیب رتبه های پنجاه و یکم و هشتاد و هشتم این فهرست را از آن خود کرده اند. 

این هشتمین باری است که گلشیفته فراهانی در این فهرست حضور پیدا می کند. او در سال ۲۰۱۶ رتبه ی چهارم فهرست ۱۰۰ زن زیبای دنیا را از آن خود کرده بود.

گلشیفته فراهانی در فهرست زیباترین زن دنیا
گلشیفته فراهانی در فهرست زیباترین زن دنیا

اما ترلان پروانه اولین بار است که به این فهرست راه می یابد. البته سال گذشته نیز او به عنوان یکی از نامزدهای این فهرست ۱۰۰ نفره معرفی شده بود اما در نهایت به فهرست راه پیدا نکرد.

مدتی قبل پس از اعلام نامزدی ترلان پروانه برای حضور این فهرست، وی با انتشار استوری ای در اینستاگرامش شادی و هیجان خود را نسبت به این اتفاق ابراز کرد.

بیشتر بدانید : ترلان پروانه نامزد زیباترین زن جهان شد! + تصاویر

رتبه ترلان پروانه در بین زیباترین زنان دنیا
رتبه ترلان پروانه در بین زیباترین زنان دنیا

وبسایت TC Candler هر ساله و با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، فهرستی ۱۰۰ نفره از زیباترین زنان و مردان دنیا را معرفی می کند.

ترلان پروانه در فهرست زیباترین زنان 2020 
ترلان پروانه در فهرست زیباترین زنان 2020

یائل شلبیا (Yael Shelbia) مدل ۱۹ ساله عنوان زیباترین زن سال را از سوی این وبسایت کسب کرده است. 

یائل شلبیا Yael Shelbia زیباترین زن سال 2020 
یائل شلبیا Yael Shelbia زیباترین زن سال 2020

دیگر زنان مشهور حاضر در این فهرست عبارتند از: هانده ارچل، مارگو رابی، کیت بکینسیل، پریانکا چوپرا، آریانا گرانده، کلویی گریس مورتز، لیلی کالینز، لوپیتا نیونگ، آنا دی آرماس، گل گدوت و نائومی اسکات.

جالب آنکه برخی از این زنان مشهور در رتبه های پایین تری از ترلان پروانه و گلشیفته فراهانی در این فهرست قرار گرفته اند، مانند: کیت بکینسیل (رتبه ۱۰۰)، پریانکا چوپرا (رتبه ۹۹)، آریانا گرانده (رتبه ۸۶)، کلویی گریس مورتز (رتبه ۷۲)، لیلی کالینز (رتبه ۶۷) و مارگو رابی (رتبه ۶۵).

مجله تی سی کندلر از سال ۱۹۹۰ سالانه فهرستی ۱۰۰ چهره زیبا در میان افراد مشهور را منتشر می کند. نامزدهای این فهرست مرد و زن هستند. این کار در ابتدا به عنوان یک پروژه کوچک آغاز شد و بعد به یک پدیده ی اینترنتی سالانه بدل گشت. طی ۳۰ سال گذشته، این فهرست  توسط صدها میلیون نفر از سراسر جهان دیده شده است. شناخته شده ترین و معتبرترین فهرست در نوع خود به شمار می رود. میزان تماشای آن بسیار بیشتر از مجلاتpeople ، esquire ، askmen ، maxim ، fhm و هر لیست زیبایی اینترنتی دیگر است! لیست های سالانه ی TC Candler توسط بیش از ۴۰۰ فرد مشهور که در طی این ۳۰ سال انتخاب شده‌ اند، مورد تأیید قرار می‌ گیرند. 

بیشتر بدانید : گلشیفته فراهانی جزو برترین های 2020 شد + اعلام سریال جدید گلشیفته

بیشتر بدانید : گلشیفته فراهانی در فهرست زیباترین زنان جهان + تصاویر

بیشتر بدانید : عکس های گلشیفته فراهانی در جشنواره فیلم مراکش 2019

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rooziato.com