طلاق مریم کاویانی از آقای دیپلمات! شایعه یا واقعیت؟ + عکس
 اخیرا شایعاتی درباره طلاق مریم کاویانی و همسرش در فضای مجازی منتشر شده است که رنگ و بویی از واقعیت هم دارد

ماجرای جدایی مریم کاویانی از همسر سیاسی اش، رامین مهمان پرست

مریم کاویانی بازیگر خوش چهره و بی حاشیه ایرانی است. مریم کاویانی یکی از بازیگران بی حاشیه است. مریم کاویانی اخیرا به کرونا مبتلا شده است. مریم کاویانی فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد. اخیرا شایعاتی درباره طلاق مریم کاویانی از همسر دومش در فضای مجازی منتشر شده است. اخیرا اخباری مبنی بر طلاق مریم کاویانی و همسر دومش ، رامین مهمانپرست در فضای مجازی و برخی رسانه ها منتشر شده که درستی آن از طرف آنان تایید یا تکذیب نشده است.

ازدواج مریم کاویانی و رامین مهمان پرست
ازدواج مریم کاویانی و رامین مهمان پرست

اما این سوال مطرح است که این شایعات از کجا شکل گرفته اند؟

مریم کاویانی اخیرا با انتشار پست و استوری هایی از ابتلایش به کرونا خبر داد. اما در این استوری در توضیحی درباره مراحل درمانی اش به بخشی اشاره کرد که در منزل به تنهایی زندگی می کند. او گفت: «با مثبت شدن تست کرونا ، من شانس آوردم که تنها زندگی می کردم! پسرم پیشم نبود و مادرم در منزل خودشان بودند و این تنها بودن من باعث شد آسیب به اطرافیانم نزنم»

از طرفی هم رامین مهمان پرست در گفتگویی سختی های زندگی یک سیاستمدار را ذکر کرد و گفت دنیای سیاست از محدودیت ها و چهارچوب هایی برخودار است اما دنیای هنر آزادی های بیشتری دارد.

صحبت های این دو زوج در کنار هم و تنها بودن مریم کاویانی در خانه باعث ایجاد شاعبه هایی از طلاق آن ها شد.

بیوگرافی مریم کاویانی

مریم کاویانی بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد تیر ماه ۱۳۴۹ در اهواز اسـت. کاویانی دارای مدرک کارشناسی ارشد پرستاری می باشد. پدر و مادرش اهل بابل بوده ودر یک خانواده ۴ نفره با یک برادر کوچک تر از خودش زندگی میکند. شغل اصلی او پرستاری بوده و در اولین بار درسال ۱۳۸۱ با حضور در مجموعه رویای جوانی بـه کارگردانی نادر مقدس و نویسندگی انوشه منادی بازیگری را تجربه کرد.

مریم کاویانی بعد ها درسال ۱۳۸۴ با حضور در مجموعه تلویزیونی او یک فرشته بود، بـه کارگردانی علیرضا افخمی بـه خوبی دیده شد. 

 

بیشتر بدانید : توضیحات مریم کاویانی درباره ازدواج و پسر20ساله اش!

بیشتر بدانید : تحول عجیب پست های اینستاگرام مریم کاویانی پس از ازدواج سیاسی اش

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: rokna.net