اولین عکس پژمان جمشیدی در زیرخاکی 3
 فصل سوم «زیرخاکی» به کارگردانی «جلیل سامان» از ابتدای آذر ماه کلید خورده است

پژمان جمشیدی و هومن برق نورد در فصل سوم زیرخاکی

فصل سوم سریال «زیرخاکی» از ابتدای آذر ماه کلید خورده و در لوکیشن‌های متعددی چون شهرک سینمایی غزالی، شهرک سینمایی دفاع مقدس، حمام و محله‌هایی در کرج و پرند و تهران مقابل دوربین رفته است.

این روزها عوامل در شهرک سینمایی دفاع مقدس تصاویر سریال را دنبال می‌کنند و رامین راستاد آخرین بازیگری است که تاکنون به پروژه پیوسته است.

تنها ۳۰ درصد از تصویربرداری باقی مانده و تمام بازیگران اصلی هم مقابل دوربین رفته‌اند تا این سریال برای پخش در نوروز ۱۴۰۱ آماده شود.

پژمان جمشیدی و ژاله صامتی در سریال زیرخاکی
پژمان جمشیدی و ژاله صامتی در سریال زیرخاکی

فصل اول این مجموعه نخستین بار در رمضان سال ۱۳۹۹ روی آنتن رفت و پربیننده‌ترین سریال رمضانی شد. فصل دوم «زیرخاکی» خرداد ماه امسال پخش شد و بر اساس پیش‌بینی‌های اولیه سری سوم «زیرخاکی» نیز به عنوان سریال نوروزی تلویزیون برای شبکه یک در نظر گرفته شده است.

فصل دوم سریال با به اسارت رسیدن فریبرز و ناصری به دست نیروهای بعثی در جبهه به پایان رسید و مخاطبان از ابتدای فصل جدید ادامه‌های ماجراهای فریبرز را دنبال خواهند کرد.

هومن برق نورد در فصل سوم زیرخاکی
هومن برق نورد در فصل سوم زیرخاکی

بازیگران این سریال تولید مرکز سیمافیلم عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، پیام احمدی نیا، اکبر رحمتی، خسرو احمدی، اصغر نقی زاده، ایرج سنجری، مریم سرمدی، مهری آل آقا، ابراهیم طلعتی نژاد، فاطمه نیشابوری، حسین عقدایی، عبدالحمیم تقلبی، افشین طایی، رایان سرلک با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: hamshahrionline.ir