شخصیت خود را با این تست ساده بشناسید
قصد داریم شما با شخصیت خود بیشتر آشنا کنیم و برای این کار باید از بین قلم های زیر یک مورد را انتخاب نمائید

ویژگی های شخصیتی خود رادر این تست شخصیت شناسی بشناسید

میلیارد ها انسان در دنیا زندگی می کنند که هر کدام شخصیت منحصر به فرد خودن را دارند و در میان این جمعیت انسان ها نمی توان دو نفر که از نظر شخصیتی مثل هم باشند پیدا کرد.

اگر می خواهید ویژگی های شخصیتی و نقاط قوت شخصیت تان را بشناسید تست شخصیت شناسی زیر را امتحان کنید.

یکی از قلم ها را انتخاب کنید و به ویژگی های شخصیتی خود پی ببرید.


یکی از قلم های زیر را انتخاب کنید

یکی از قلم های زیر را انتخاب کنید

قلم شماره 1

قلم شماره ۱ می گوید شما فرد آرامی هستید که تعادل را هم در درون خود و هم در دنیای اطراف تان ایجاد می کنید. همیشه آمادگی کمک کردن به کسانی که درخواست کمک می کنند دارید و این ویژگی شما باعث شده بعضی ها شما را فرد ضعیفی بدانند اما سخت در اشتباهند. شخصیت حمایتگر شما باعث شده است دوستان زیادی داشته باشید که از وقت گذراندن با شما لذت ببرند.


قلم شماره 2

کمال گرا هستید و دوست دارید افکار و مسئولیت های تان نظم و ترتیب داشته باشند و از دیگران هم همین انتظار را دارید. دیدن نقص های خودتان و دوستان نزدیک تان باعث آزار شما می شود به همین دلیل بسیار مهم است که گهگاهی با خودتان خلوت کنید. استقامت، یادگیری سریع و مهارت بالا از بارزترین ویژگی های شماست.


قلم شماره 3


اراده ای بسیار قوی دارید و مستقل هستید. بدون توجه به دیگران به دنبال رویاهای خود هستید و خیلی زود به آن ها می رسید. شکست را نمی پذیرید حتی اگر شکست را تجربه کنید به عقب برمی گردید و از نو شروع می کنید. از نظر برخی شخصیت سرد و گوشه گیری دارید اما واقعیت این است که شما فقط با آشنایان نزدیک تان ارتباط برقرار می کنید. تنها این افراد هستند که شما را واقعا می شناسند.


قلم شماره 4

در هر چیز دنبال دلیل و برهان هستید به همین دلیل فرد باهوشی هستید که نمی توان به راحتی فریب تان داد. شخصیتی بسیار قوی دارید و می توانید مدیر موفقی باشید. همین ویژگی های شما باعث شده اطرافیان تان درخواست های زیادی از شما داشته باشند و هیچکس نتواند براحتی شما را آشفته کند. باید بدانید که آدم ها متفاوت هستند و نگاهشان به دنیا متفاوت است تا بتوانید از زندگی لذت بیشتری ببرید.


قلم شماره 5


خلاق و هنرمند هستید. روحیه بسیار حساس و قوه تخیل بسیاری قوی دارید. روح تان پر از شک و تردید است و به همین دلیل نمی توانید ایده های خود را به دیگران نشان دهید و به موفقیت برسید. تنها چیزی که نیاز دارید این است که ترس از شکست نداشته باشید و با به اشتراک گذاشتن استعدادهای هنری تان به سوی پیشرفت قدم بردارید.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: bedunim.ir