entertainment-top-1

فال حافظ

فال حافظ آنلاین

فال گرفتن و مشورت خواستن از حافظ سنتی دیرینه نزد ایرانیان است. فال حافظ یا به تعبیری، فال گرفتن از دیوان حافظ، در مدت کوتاهی پس از حافظ رایج گردید و حدود هفتاد سال پس از وی گزارش هایی از فال زدن به دیوان حافظ در متون رسمی تاریخی آمده است. از دوره صفویه به بعد، در باره تفال به دیوان حافظ، حکایت های بسیار و گاها شگفت آوری نقل شده است در زمان حال نیز گرفتن فال حافظ با دیوان وی در بین ایرانیان و فارسی زبانان یک رسم عمومی است که به مناسبت های مختلف مانند شب یلدا، بیشتر مرسوم می باشد. با توجه به جایگاه دیوان حافظ شیرازی در بین مردم و اینکه پس از قران مجید، پر طرفدارترین کتابی است که در خانه هر ایرانی یافت می شود و همچنین غزلیات نغز حافظ که بر دل هر خواننده ای می نشیند، اقبال مردم به خواندن دیوان وی و مشورت کردن با حافظ و تفال زدن به دیوان حافظ، کاملا منطقی می باشد. سیمرغ نیز امکان فال گرفتن بصورت آنلاین را برای دوستانی که با هر نیتی می خواهند تفالی به دیوان حافظ شیرازی بزنند فراهم نموده است. با قرائت فاتحه ای برای این شاعر بزرگ، نیت کنید و فال حافظ خود را دریافت نمایید.
entertainment-left-1
entertainment-left-2

 

برای شما این امکان وجود دارد تا با قرار دادن ویجت های فال های روزانه، تاروت و حافظ امکان فال گرفتن مراجعه کنندگان به سایت خود را فراهم نمایید.
برای اینکار تنها کافیست کدی که مخصوص هر یک از آیکون های فال طراحی شده است را دریافت کرده و آن را در سایت یا وب لاگ خود قرار دهید.
برای دریافت کد ویجت از لینک زیر استفاده کنید.

 
X