جنجال نامه جانی دپ: امبر هرد را آتش میزنم به جسدش تجاوز میکنم!
جانی دپ برای برگزاری دادگاه شکایتش از روزنامه‌ی سان که او را به بدرفتاری علیه هرد ۳۳ ساله متهم کرده بود در لندن حضور یافت

پرونده جانی دپ و امبر هرد باز هم جنجال ساز شد

یک دادگاه فاش کرده است که «جانی دپ» عصبانی خطاب به همسر سابقش «امبر هرد» نوشته است او را به آتش می‌کشد و غرق می‌کند سپس به جسد سوخته‌اش تجاوز می‌کند.

ستاره‌ی «دزدان دریایی کارائیب» برای دوست بازیگرش «پل بتنی» در پیام‌هایی متنی که برای اولین بار فاش شده‌اند و روز چهارشنبه در دادگاهی در لندن قرائت شدند «امبر هرد» را تهدید می‌کند. او ششم نوامبر سال ۲۰۱۳ نوشته است: «بیا امبر را به آتش بکشیم.»

در دادگاه فاش می‌شود که دپ یک روز بعد به بتنی پیام می‌دهد و می‌گوید: «بیا قبل از اینکه او را بسوزانیم غرقش کنیم! بعد برای اینکه مطمئن شوم مرده است، به بدن مرده‌اش تجاوز می‌کنم.»

در این دادگاه علاوه بر این پیام‌های متنی دیگری هم قرائت می‌شود که در ماه می‌سال ۲۰۱۴ از طرف دپ برای بتنی ارسال شده است: «ماجرای مشروب را باید به پایان برسانم عزیزم… یکشنبه گذشته تمام شب پیش از آنکه امبر را بردارم و به لس‌آنجلس پرواز کنم مشروب نوشیدم… بی‌ریخت است رفیق.»

«باید اعتراف کنم آنقدر مغزم به فنا رفته که نتوانم خشمم را بر کسی که عاشقانه دوستش دارم خالی کنم… بنا به دلایل ناچیز، از طرفی برای این کار‌ها زیادی پیر شده‌ام، اما قرص‌ها خوبند!»

دپ برای برگزاری دادگاه شکایتش از روزنامه‌ی سان که او را به بدرفتاری علیه هرد ۳۳ ساله متهم کرده بود در لندن حضور یافت. وکلیل او «دیوید شربورن» می‌گوید این پرونده می‌تواند شامل نسخه‌هایی به‌شدت متناقض از رویداد‌ها باشد: «یک نفر، یک طرف دروغ می‌گوید و طرف دیگر نه. طبیعتاً نظر ما این است که خانم هرد دروغ می‌گوید. موضع آقای دپ ۱۰۰ درصد روشن است.»

شربورن ادعا می‌کند که هرد قربانی نیست بلکه در این رابطه که در ماه می‌سال ۲۰۱۶ به پایان رسید متخاصم است. «آدام والدمن» وکیل دپ می‌گوید: «روزنامه‌ی سان برای زنده نگه داشتن فریب‌کاری «امبر هرد» چه کاری می‌تواند انجام دهد؟ [روز چهارشنبه]در دادگاه پاسخش را شنیدیم – گوشه‌هایی از ۵۰۰ گیگابایت پیام متنی و ایمیل که به یک دوست فرستاده شده است. آقای دپ در پیام بعدی‌اش می‌گوید که او هرگز نمی‌تواند به امبر صدمه بزند: «باید اعتراف کنم آنقدر مغزم به فنا رفته که نتوانم خشمم را بر کسی که عاشقانه دوستش دارم خالی کنم.»

جلسه‌ی بعدی دادگاه ۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود. «آدام وولانسکی» نماینده‌ی روزنامه‌ی سان به دادگاه لندن می‌گوید که دپ در هواپیما به صورت هرد سیلی زده و چکمه‌ای به سمتش پرتاب کرده و در دستشویی هواپیما بی‌هوش شده است.» دپ تکذیب می‌کند که در هواپیما مست بوده و رفتار‌های زننده از او سر زده است.

«پیج سیکس» می‌نویسد این پیام‌های متنی در اختیار تیم حقوقی هرد در آمریکا برای محاکمه‌ی آینده آنان قرار نگرفته است. دپ در ویرجینیای شمالی از هرد شکایت کرده و ادعا می‌کند که به خاطر تهمت‌هایی که هرد با ارسال مقاله‌ای در واشینگتن پست به او نسبت داده، از او طلب غرامت ۵۰ میلیون دلاری کرده است. هرد بی‌آنکه نامی از دپ ببرد در این مقاله خود را قربانی خشونت خانگی می‌نامد.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir