حضور مخفیانه آنجلینا جولی در منزل همسر سابقش بدون محافظ! عکس
آنجلینا جولی با همسر سابقش جانی لی میلر دیدار داشته و همین امر باعث انتشار خبرهای متعددی شده است

دیدار جانی لی میلر با آنجلینا جولی

در جمعه ای که گذشت آنجلینا جولی هنرپیشه مطرح هالیوودی در اطراف آپارتمان همسر سابقش جانی لی میلر بریتانیایی دیده شد و به این ترتیب شایعات در مورد ارتباط دوباره این دو هنرپیشه قوت گرفت.

این خبر در حالی منتشر می شود که هنوز پرونده طلاق آنجلینا جولی از برد پیت باز است و دو هفته پیش قاضی پرونده طلاق این دو هنرپیشه حضانت فرزندانشان را پس از پنج سال کش و قوس به برد پیت سپرد که البته این حکم با مخالفت شدید خانم جولی هم روبرو شد.

این دو نفر در سال های ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ با یکدیگر زن و شوهر بوده اند و گفته می شود عشق شان به هم آنچنان آتشین و سوزان بود که سند ازدواجشان را با خون خود امضا کردند.

حالا سه دهه از این ازدواج رمانتیک می گذرد و به لطف پاپاراتزی های نیویورک سیتی مشخص شده که این دو بعد از مدت های طولانی مجددا به یکدیگر بازگشته اند. از آنجا که گمانه زنی ها در مورد بازگشت جنیفر لوپز و بن افلک نیز به واقعیت بدل شده میتوان اینطور نتیجه گرفت که سپری شدن زمان های طولانی نمی تواند مانعی برای از سر گیری روابط عاطفی قدیمی باشد.

گفته می شود خانم جولی در زمان مراجعه به منزل همسر سابقش هم کاملا تنها بوده و خبری از بادی گاردهای همیشگی یا حتی فرزندانش در این دیدار نبوده و مشخص نیست که او برای شرکت در یک مهمانی خصوصی در آنجا حضور یافته یا صرفا تجدید دیدار با میلر.


عکس های لو رفته از حضور آنجلینا جولی در منزل همسر سابقش

عکس های لو رفته از حضور آنجلینا جولی در منزل همسر سابقش

بد نیست اشاره کنیم که آنجلینا جولی و میلر در سال ۱۹۹۶ با یکدیگر ازدواج کردند و ازدواج آنها بعد از ۱۸ ماه به جدایی منجر شد. البته طلاق این زوج تا سال ۱۹۹۹ نهایی نشد و ظاهرا فرایند تقسیم اموال شان بیشتر از یکسال به طول انجامید. البته این بازه زمانی در قیاس با فرایند پنج سال طلاق جولی و برد پیت چندان هم چشمگیر نیست.

مدتی بعد یعنی در سال ۲۰۰۸ میلادی جانی میلر با میشله هایکس هنرپیشه بریتانیایی ازدواج کرد و این دو بعد از ده سال زندگی مشترک و در حالی که جولی برای ازدواج با برد پیت محبوب آماده می شد از یکدیگر جدا شدند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir