کاهش وزن 30 کیلوگرمی بازیگر زن خوش چهره هالیوودی!! عکس
ربل ویلسون بازیگر سرشناس موفق به کاهش وزن شدیدی شده و ظاهرش با گذشته تفاوت زیادی پیدا کرده است

کاهش وزن قابل توجه ربل ویلسون

ربل ویلسون بازیگر استرالیایی پس از پایبندی به کاهش وزن، تحسین هواداران را به خود جلب کرد زیرا به میزان قابل توجهی وزن کم کرده‌است. او با استایل جالب و قابل توجه خود در رسانه های اجتماعی ظاهر شد، بسیاری با خود فکر کردند که آیا ربل ویلسون تحت عمل جراحی کاهش وزن قرار گرفته است؟

ربل ویلسون که هدفش رسیدن به وزن 75 کیلوگرم بود و اکنون نیز به آن رسیده است، توضیح داد که این موفقیت بزرگ در از دست دادن بیش از ۳۰ کیلوگرم را مرهون ورزش مکرر و پیروی از رژیم غذایی مایر است.

آنچه ممکن است بسیاری ندانند این است که، این بازیگر چهل ساله هالیوود برای لاغری زحمت کشیده و برای رسیدن به آن تحت هیچ عمل جراحی قرار نگرفته است. روش مایر به دهه 1920 برمی گردد، زمانی که توسط یک پزشک اتریشی به نام فرانتس ژاور مایر اختراع شد.

روش مایر با جلوگیری از افزودن قندها و استرس ناشی از خوردنگ به سبزیجات سالم و غذاهای پر پروتئین متکی است.

صبحانه مهمترین وعده غذایی در این رژیم است، زیرا بر اساس جمله قدیمی است: "مانند یک پادشاه صبحانه ، مثل ملکه ناهار و مانند یک مرد فقیر شام بخورید." علاوه بر این قانون جالب غذا خوردن، کالری دریافتی از طریق پیاده روی و سایر فعالیت ها به جای ذخیره شدن به عنوان چربی، سوزانده می شود زیرا بدن نیازی به سوخت گیری قبل از خواب ندارد.


کاهش وزن ربل ویلسون بازیگر سرشناس هالیوود

کاهش وزن ربل ویلسون بازیگر سرشناس هالیوود

یکی از جنبه های منحصر به فرد روش مایر این است که یک رژیم غذایی سخت یا محدودکننده به عنوان روشی برای غذا خوردن و ورزش به شمار نمی‌رود.

روش مایر یک برنامه 14 روزه غذا خوردن و ورزش است که بر روی سبزیجات و غذاهای پر پروتئین تمرکز دارد و با تمرین آنچه "غذا خوردن ذهن آگاهانه" نامیده می شود ، از پرخوری ید خوردن غذای کم ارزش جلوگیری می‌کند.

این ستاره استرالیایی اظهار داشت که از روش مایر، روزی یک ساعت پیاده‌روی می‌کند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: tabnakbato.ir