لاریجانی بدون محافظ در یک مراسم
حضور بدون محافظ علی لاریجانی همانند دیگر منتخبین مجلس دهم در محل برگزاری همایش فرآیند قانون گذاری از نکات جالب توجه این همایش بود.

 حضور بدون محافظ لاریجانی در یک مراسم

حضور بدون محافظ علی لاریجانی همانند دیگر منتخبین مجلس دهم در محل برگزاری همایش فرآیند قانون گذاری از نکات جالب توجه این همایش بود.همایش فرایند قانونگذاری، الزامات و راهکارها صبح امروز با حضور جمعی از منتخبین مجلس دهم شورای اسلامی در ساختمان مجلس قدیم برگزار شد.این جلسه از ساعت 8:30 امروز با حضور علی لاریجانی، محمدرضا عارف و جمعی از منتخبین مردم در مجلس دهم آغاز شد که از ابتدای آغاز این نشست با حاشیه‌هایی همراه بود.

ورود بدون همراه و بدون محافظ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به سالن برگزاری همایش از حاشیه جالب این نشست بود. از آنجا که رئیس مجلس همواره باید با محافظین و همراهان در جلسات مختلف حضور یابد، اما در این جلسه که برای منتخبین مجلس دهم از سوی هیئت رئیسه مجلس ترتیب داده‌ شده بود، لاریجانی نیز همانند دیگر منتخبین بدون همراه و محافظ وارد صحن مجلس قدیم شد و بر روی صندلی تعیین شده خود نشست.

از دیگر حاشیه‌های این نشست می‌توان به ورود همزمان محمدرضا عارف و دیگر منتخبین تهران به داخل سالن اشاره کرد، بدین صورت که تمامی منتخبین مردم تهران خارج از سالن و از مقابل درب ورودی به انتظار محمدرضا عارف منتخب اول تهران ایستادند و با حضور عارف، تمامی 30 منتخب تهران همراه هم وارد صحن مجلس قدیم شدند.

احمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز در مجلس نهم که از راهیابی به مجلس دهم ناکام ماند، مجری همایش منتخبین مجلس دهم است.

 

منبع: تسنیم