دایرکت زدن در سایت اینستاگرام ممکن می‌شود
در حالی که تا به حال ارسال پیام مستقیم یا دایرکت در اینستاگرام تنها از طریق اپلیکیشن تلفن همراه آن ممکن بوده، به زودی کاربران سایت اینستاگرام هم قادر به چنین کاری خواهند بود

دایرکت زدن در سایت اینستاگرام ممکن می‌شود

مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک که مالک اینستاگرام نیز محسوب می شود، به دنبال یکپارچه سازی پیام رسان های فیس بوک، واتس اپ و اینستاگرام است و به نظر می رسد اقدام اخیر وی با همین هدف صورت می گیرد.

بنا بر اعلام فیس بوک کاربرانی که از طریق مرورگرهای وب رایانه های شخصی به سایت اینستاگرام مراجعه می کنند هم خواهند توانست برای دوستان خود در این شبکه اجتماعی پیام مستقیم یا دایرکت بفرستند.

اگر چه اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در جهان است، اما در اصل برای استفاده کاربران تلفن همراه و به اشتراک گذاری عکس طراحی شده و لذا بسیاری از امکانات اپلیکیشن اینستاگرام از طریق مرورگرهای اینترنتی رایانه های شخصی در دسترس نیست.

کارشناسان می گویند هدف فیس بوک از اقداماتی از این دست افزایش محبوبیت اینستاگرام برای کاربران رایانه های شخصی نیز هست و این در حالی است که ارسال عکس در حساب های کاربری اینستاگرام تنها از طریق اپلیکیشن تلفن همراه آن ممکن است و انجام چنین کاری از طریق وب به سادگی ممکن نیست. زمان افزوده شدن خدمات دایرکت به نسخه تحت وب اینستاگرام هنوز مشخص نشده است.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com