عضو هیات‌مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: کار عمرانی در سکونتگاه‌های غیررسمی بدون مشارکت اجتماعی محقق نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در ایلام، مجید روستا در جلسه ستاد بازآفرینی محلات هدف استان ایلام اظهار کرد: مسائل فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و زیست‌محیطی که ساکنان سکونتگاه‌های غیررسمی با آن مواجه هستند باید موردبحث و بررسی قرار گیرد و پیگیری احداث سالن ورزشی و مراکز بهداشتی با همکاری شرکت عمران و بهسازی شهری ایران و دستگاه‌های مربوطه در دستور کار قرار ‌گیرد.

وی مشارکت‌های مردمی در سکونتگاه‌های غیررسمی و آموزش ساکنان را از اهداف اصلی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران اعلام و تصریح کرد: هدف این شرکت حفظ و ارتقاء کرامت انسانی ساکنین این محلات است و تنها باکار عمرانی بدون مشارکت اجتماعی رسیدن به این هدف دور از ذهن خواهد بود.

عضو هیات‌مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران خواستار مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی استان برای ساماندهی وضعیت سکونتگاه‌های غیررسمی استان شد و خاطرنشان کرد: هدف ما این است که با پیگیری‌های مختلف چه در سطح وزارت و چه در کمیسیون‌های مربوطه سطح استان برای ارتقاء سطح زندگی سکونتگاه‌های غیررسمی و ساماندهی بافت‌های فرسوده تلاش کنیم و امیدواریم با همکاری و هم‌فکری مسئولان و مشارکت مردم بتوانیم به اهداف خود برسیم.

به گزارش ایسنا، در این جلسه 35 میلیارد ریال اعتبار جهت احداث سالن ورزشی، خانه محله، مرکز خدمات بهداشتی، آسفالت معابر و کتابخانه در سکونتگاه‌های غیررسمی شهر ایلام به تصویب رسید.

منبع: ایسنا

 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس

بامداد روز جمعه، تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد…

از امروز با پرمصرف‌های آب و برق برخورد می‌شود از امروز با پرمصرف‌های آب و برق برخورد می‌شود

اواسط سال گذشته، رضا اردکانیان - وزیر نیرو - از به تصویب رسیدن طرح افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف در کمیسیون زیربنایی دولت خبر داد و هدف آن را تشویق…

 
X