مقام‌های بانكی آمريكا از ادامه فعاليت چهار بانك ديگر در آمريكا جلوگيری كردند تا تعداد بانك‌های ورشكسته اين كشور در سال 2011 به 11 مورد برسد...
 
 
 
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از آسوشیتد پرس در سال 2010 نیز بیش از 157 بانك در آمریكا اعلام ورشكستگی كردند .
ادامه بحران بخش مسكن و ضعف ساختارهای اقتصادی آمریكا مهمترین علل ادامه ورشكستگی بانك‌های این كشور در سال 2011 به شمار می رود .
فرست كامیونیتی بانك در ایالت نیو مكزیكو با 2.3 میلیارد دلار دارایی، فرست تایر بانك در كلرادو با 781.5 میلیون دلار دارایی، فرست استیت بانك اوكلاهما با 43.5 میلیون دلار دارایی و اتورگرین استیت بانك در ویسكانسین با 246.5 میلیون دلار دارایی بانك‌هایی هستند كه ورشكست شده اند .
بر اساس این گزارش ورشكستگی فرست كامیونیتی بانك بیش از 260 میلیون دلار زیان به موسسه بیمه پس اندازهای آمریكا وارد خواهد كرد . ورشكستگی فرست تایر بانك نیز بیش از 242.6 میلیون دلار، فرست استیت بانك 20.1 میلیون دلار و اتورگرین استیت بانك نیز بیش از 22.8 میلیون دلار زیان به این موسسه وارد خواهد كرد .
تعداد بانك‌های ورشكسته آمریكا در سال 2009 نیز به بیش از 140 مورد رسیده است كه این بالاترین رقم طی دو دهه اخیر به شمار می رود . تعداد بانك‌های ورشكسته آمریكا در مدت مشابه سال قبل به بیش از 15 مورد رسیده بود . ورشكستگی بانك‌های آمریكا در سال 2009 بیش از 36 میلیارد دلار زیان به موسسه بیمه پس اندازهای آمریكا وارد كرد . ورشكستگی بانك‌های آمریكا سال گذشته نیز 21 میلیارد دلار به این موسسه زیان وارد كرده است . در سال 2008 نیز 25 بانك و در سال 2007 تنها سه بانك در آمریكا ورشكست شده بود .
بر اساس گزارش موسسه بیمه پس اندازهای آمریكا ورشكستگی بانك‌های این كشور طی سالهای 2010 تا 2014 بیش از 52 میلیارد دلار زیان به این موسسه وارد خواهد كرد .
 
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnew.com
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
توقیف ۱۵۰خودروی لاکچری به جرم دور دور در تهران توقیف ۱۵۰خودروی لاکچری به جرم دور دور در تهران

سردار رحیمی از توقیف ۱۵۰ خودروی لاکچری به دلیل دور دور کردن در سطح شهر تهران خبر داد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
پربیننده ترین اخبار
ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست ترامپ: نیازی به اعزام نیرو به خاورمیانه نیست

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی بامداد جمعه گفت فکر نمی‌کند نیازی به اعزام نیرو به منطقه خاورمیانه وجود داشته باشد

 
X