استاندار آذربايجان شرقی گفت: موضوع انتقال گمرك كشور به آذربايجان شرقی مصوب شده است...
 
 

به گزارش فارس، احمدعلیرضا بیگی شنبه شب در جمع فرمانداران و مدیران كل آذربایجان شرقی با بیان اینكه همراهی مردم با دولت در هدفمندی یارانه‌ها ارزشمند بوده است، اظهار داشت: سطح بالای همراهی مردم با دولت موجب یاس در دشمنان نظام و انقلاب شده و این طرح پس از ۴۰ روز در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

وی با بیان اینكه اجرای هدفمندی یارانه‌ها افتخار دولت دكتر احمدی‌نژاد است، افزود: دولت‌های قبلی با وجود اینكه آرزوی این كار بزرگ را داشتند اما موفق به اجرای آن نشدند و تنها دولت دكتر احمدی‌نژاد بود كه به این كار بزرگ همت گذاشت.

بیگی خاطر نشان كرد: الگوی جدید مصرف در كشور در حال شكل‌گیری است و مدیران نیز باید در محدوده كاری و زندگی خود رعایت الگوی مصرف را مورد توجه قرار دهند.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مردم نسبت به عملكرد مدیران ریزبین هستند و مدیران باید استفاده از وسائل نقلیه شخصی را به حداقل برسانند و در این میان موضوع مدیران پروازی نیز باید به اتمام برسد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به جایگاه سرمایه‌گذاری در توسعه و رونق اقتصادی استان اظهار داشت: برگزاری همایش‌های سرمایه‌گذاری و جلب سرمایه‌گذاری در كنار توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای خواهد توانست در زمینه ارتقای جایگاه اقتصادی استان موثر باشد.

بیگی انتقال واحدهای ملی و ستادی از تهران به شهرستان‌ها را فرصتی مهم برای استان‌ها دانست و گفت: موضوع انتقال گمرك كشور به آذربایجان شرقی مصوب شده و گمرك كشور در آذربایجان شرقی مستقر خواهد شد و نهادهای دیگر نیز باید زمینه انتقال واحدها ملی را فراهم كنند.

وی جایگاه آذربایجان شرقی در موضوع مسكن مهر را مطلوب ارزیابی كرد و گفت: با توجه به اقدامات صورت گرفته وضعیت مسكن مهر در شهرهای مختلف استان رو به رشد و مطلوب است.

استاندار آذربایجان شرقی احیای بافت فرسوده را از برنامه‌های مهم دولت دانست و گفت: در حال حاضر تبریز در این راستا پیشگام شده و دو محله تبریز به عنوان پیلوت در سطح كشوری انتخاب شده و احیای بافت فرسوده محله «گرو» و «حسن‌آباد» در تبریز صورت می‌گیرد.

 

 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:farsnews.com
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس آگهی ترحیم پراید سوار مشکوک حادثه عجیب اصفهان + عکس

بامداد روز جمعه، تصادف مرگباری در اصفهان رخ داد که در آن حین کورس دو خودروی پورشه، یکی از پورشه‌ها با انحراف از مسیر اصلی با یک دستگاه پراید برخورد…

از امروز با پرمصرف‌های آب و برق برخورد می‌شود از امروز با پرمصرف‌های آب و برق برخورد می‌شود

اواسط سال گذشته، رضا اردکانیان - وزیر نیرو - از به تصویب رسیدن طرح افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف در کمیسیون زیربنایی دولت خبر داد و هدف آن را تشویق…

 
X