news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

رئیس سازمان امداد و نجات از سیل و آب‌گرفتگی و توفان در ۶ استان کشور خبر داد و گفت: تاکنون به ۱۲۴۵ نفر امداد رسانی شده است.

٣ نفر جان خود را از دست دادند، 2 نفر در چلگرد و 1 نفر در اردل چهارمحال و بختیاری

مرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات درباره آخرین گزارش سیل و آبگرفتگی و توفان در دو روز گذشته گفت: ۶ استان اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و لرستان متاثر از سیل و آب‌گرفتگی هستند.

وی با اشاره به مناطق امدادرسانی شده تصریح کرد: به ٣٦ شهر، روستا و مناطق عشایرنشین و ١٢٤٥ نفر امداد رسانی شده است همچنین برای ٤٠ نفر اسکان اضطراری فراهم شده است و ١٤ نفر به مناطق امن منتقل شده‌اند.

براثر سیل و آب گرفتگی متاسفانه ٣ نفر جان خود را از دست دادند دو نفر از این افراد در چلگرد و یک نفر نیز در منطقه اردل استان چهارمحال و بختیاری بودند.

سلیمی با بیان اینکه از ۲۰ واحد مسکونی تخلیه آب صورت گرفته، خاطرنشان کرد: در این عملیات ٥٨ تیم شامل ٢١٢ نفر حضور داشتند و ٨ دستگاه چادر، ٦٠٠ تخته پتو و ١٣٠٠کیلوگرم نایلون توزیع شده است.

وی ادامه داد: باتوجه به ادامه بارندگی‌ها در این مناطق امدادرسانی ادامه دارد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilnanews.com


 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
متلک به خاطرات هاشمی، وزیردیپلمه احمدی نژاد و شنود مهاجرانی
روزنامه شرق،یادداشتی از سعید حجاریان منتشر کرده که وی در آن بر لزوم انتشار اسناد و مدارک تاریخی،اداری ،تصمیمات سیاسی و... به منظور مستندسازی رخدادهای جامعه تاکید کرده است

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X