news-top-1
seemorgh-All-Top-Content

فرمانده انتظامی بروجرد ازشناسایی و دستگیری فردی که به بهانه خواستگاری از دختران دم بخت ۲ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود خبرداد

دستگیری خواستگار کلاهبردار در بروجرد

سرهنگ غلامحسین مهدی پور فرمانده انتظامی بروجرد گفت: فردی که به بهانه خواستگاری از دختران دم بخت دو میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

وی افزود: در پی شکایت خانمی مبنی بر اینکه فردی به بهانه خواستگاری از وی کلاهبرداری کرده موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد عنوان کرد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد مدتی قبل فردی با وعده‌ و وعید‌های دروغ از دختران جوان به بهانه خواستگاری اقدام به کلاهبرداری و اخذ وجه نقد کرده است که با انجام تحقیقات گسترده و کار‌های اطلاعاتی محل سکونت وی شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی فرد کلاهبردار دستگیر و به جرم خود معترف شد.

وی گفت: شهروندان به‌ویژه خانم‌ها باید مراقب باشند که بدون تحقیق و بررسی و شناخت کامل با هرکسی به بهانه خواستگار ارتباط برقرار نکرده و به درخواست‌های غیرمعمول آن‌ها پاسخ ندهند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bultannews.com

 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
پرداخت ۴۵۰۰ میلیارد تومان برای بسته‌های حمایتی
معاون رئیس جمهور با اشاره به تحقق وعده دولت مبنی بر ارائه بسته حمایتی گفت: در مرحله اول در مجموع حدود 4 هزار و 500 میلیارد تومان پرداخت شد و در حال آماده‌سازی پرداخت مرحله دوم این بسته حمایتی هستیم
news-left-2
 
X