دلیل تیراندازی در میدان جمهوری چه بود؟
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت دلیل شنیدن صدای تیر در حوالی خیابان جمهوری را تشریح کرد

دلیل تیراندازی در میدان جمهوری چه بود؟

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت دلیل شنیدن صدای تیر در حوالی خیابان جمهوری را تشریح کرد.

سرهنگ بابک نمک شناس درباره دلیل شنیده شدن صدای شلیک تیر در محدوده مرکز تهران گفت: صبح امروز ماموران پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ که برای شناسایی گروهی از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار خودرو وارد عمل شده بودند، محل تردد آنها را در خیابان جمهوری شناسایی کرده و برای دستگیری آنان اقدام کردند.

وی با اشاره به اقدام ماموران برای دستگیری این افراد گفت: متهمان پس از رویت ماموران پابه فرار گذاشته و در این حین یکی از سارقان با استفاده از سلاح کمری همراه خود، اقدام به شلیک گلوله به سمت ماموران کرد که متقابلا ماموران نیز با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی کردند.

نمک شناس با بیان اینکه در جریان دستگیری متهمان فردی که به سمت ماموران تیراندازی کرده بود، مورد اصابت گلوله قرار گرفت، اظهارکرد: با اجرای کامل طرح دستگیری سارقان، دیگر اعضای این گروه نیز که ۲ مرد و یک زن بودند، دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل و نفر چهارم نیز برای اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد.

به گفته رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت، در زمان دستگیری متهمان، یک دستگاه خودروی مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کمری و دیگر آلات و ادوات نظامی نیز از متهمان کشف و ضبط شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir