ربودن زن جوان از سوی شوهر قبل از ثبت طلاق
مردی با کمک ۳ نفر دیگر همسرش را به دلیل اختلافات شخصی ربود.

دستگیری مردی که همسرش را هنگام طلاق ربود


سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران در این‌باره گفت: با ربوده شدن یک زن جوان در غرب تهران، رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات میدانی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی نشان داد، زن جوان هنگامی که قصد داشته برای طلاق گرفتن وارد محضر شود، توسط همسر و ۳ فرد دیگر  هدف ضرب و شتم و آدم‌ربایی قرار گرفته است.

این مقام انتظامی تصریح کرد:  کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم متوجه شدند، آدم‌ربایان زن جوان را با خودروی تیبا سفیدرنگ به سمت غرب استان تهران برده و این دختر جوان را در مکانی نامعلوم گروگان گرفته‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: کارآگاهان در نخستین گام متوجه شدند برادر متهم اصلی پرونده که همسر زن جوان بوده در این آدم‌ربایی نقش داشته و با برادر خود ارتباط دارد که همین سرنخ کافی بود تا وی هدف تحقیقات قرار بگیرد که در پی این موضوع، مخفیگاه آدم‌ربایان شناسایی شد.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی اظهار کرد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، راهی مخفیگاه موردنظر شدند و در یک عملیات‌ منسجم زن جوان را از چنگال آدم‌ربایان آزاد کردند.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفتند و به ربودن زن جوان به دلیل اختلافات شخصی اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات همچنان ادامه دارد
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: tasnimnews.com