خواننده معروف به قتل پدرش متهم شد
چند روز قبل دو زن میانسال با حضور در دادسرای امور جنایی تهران از برادرشان شکایت کردند و مدعی شدند که او در مرگ پدر پیرشان نقش داشته است

شکایت خواهر از بردار به دلیل فوت پدر

یکی از آنها گفت: ما چهار خواهر و برادر هستیم یکی از برادران‌مان معتاد است و خواهرم نیز خارج از کشور زندگی می‌کند و من هم مدت‌هاست ازدواج کرده و جدا زندگی می‌کنم به همین دلیل پدر پیرم با برادر دیگرم که مجرد است، زندگی می‌کرد.

اسفند سال گذشته بود که به ما خبر دادند پدرم داخل سرویس بهداشتی زمین خورده و دچار شکستگی از ناحیه پا شده است. او را در بیمارستان بستری کردیم و دو عمل جراحی انجام داد. بعد از چند روز هم از بیمارستان ترخیص شد و در خانه از او نگهداری می‌کردیم اما دچار زخم بستر شد و فروردین امسال فوت کرد.

زن میانسال ادامه داد: ما تصور می‌کنیم برادرم در نگهداری از پدرم سهل‌انگاری کرده و احتمالاً به خاطر ارثیه میلیاردی که از پدرم به او می‌رسید، باعث مرگش شده است. از طرفی پزشکی قانونی اعلام کرده که علت مرگ پدرم خونریزی داخلی مغزی بر اثر ضربه به سر بوده است، این در حالی است که برادرم به ما گفته بود که پدرم از سمت چپ روی زمین افتاده است. اما پزشکی قانونی اعلام کرده که ضربه از سمت راست به سر پدرم وارد شده است. درصورتی که طبق گفته برادرم باید این آسیب‌دیدگی سمت چپ بوجود می‌آمد. موضوع دیگری هم که فکر ما را مشغول کرده است اینکه آثار کبودی و جراحات روی سر پدرم دیده نشده ولی علت مرگ خونریزی مغزی اعلام شده است. حالا خواهرم به ایران آمده تا با هم از برادرمان شکایت کنیم.

با شکایت دو زن میانسال، به دستور بازپرس وحید ناصری؛ تحقیقات آغاز شد و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد برادر این دو زن میانسال یکی از خواننده‌های معروف پاپ کشور است که صدای او روی تیتراژ چند سریال تلویزیونی هم شنیده شده است.

در ادامه خواننده ۴۸ ساله برای تحقیقات به دادسرا احضار شد، اما وی به بازپرس گفت: در تمام مدتی که پدرم بیمار بود من از او نگهداری می‌کردم و مشکلی هم نداشتیم و در کنار مراقبت از او به کارهای روزمره خودم هم باید می‌رسیدم.

روز حادثه پدرم به سرویس بهداشتی رفت اما ناگهان متوجه شدم که زمین خورده است. همان موقع با اورژانس تماس گرفتم و امدادگران خود را به محل رساندند. اما گفتند که وضع جسمی پدرم خوب است و آسیب شدیدی به او وارد نشده است. به همین دلیل بود که پدرم را به بیمارستان انتقال ندادند اما با گذشت چند روز وقتی دردهایش شدت گرفت و کبودی روی پاهایش دیده شد، او را به بیمارستان بردیم و تحت عمل جراحی قرار گرفت. بعد هم در خانه از او مراقبت می‌کردم اما زخم بستر گرفت و در نهایت هم فوت کرد.

او ادامه داد: من به غیر از این دو خواهر یک برادر هم دارم که ارثیه میلیاردی به آنها رسیده است. اما از آنجا که پدرم قبل از مرگش به درخواست خودش و به این دلیل که با من زندگی می‌کرد و کارهایش را من انجام می‌دادم، مقداری از اموالش را به نام من کرده بود، آنها از من شکایت کرده‌اند و مدعی هستند به خاطر ارثیه، پدرم را کشته‌ام.

این را هم بگویم دو هفته قبل از اینکه پدرم زمین بیفتد او را به باغ کردان بردیم که آنجا هم زمین خورد، اما به من گفت حالش خوب است و مشکل خاصی ندارد.

بدین‌ترتیب بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران با صدور دستور تشکیل هیأت سه نفره پزشکی قانونی از آنها خواست تا علت دقیق مرگ پیرمرد را بررسی کنند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: روزنامه ایران