علم‌الهدی: خودرو را برای افزایش قیمت احتکار نکنید
 امام جمعه مشهد در خطبه های نماز عید سعید فطر که در حرم مطهر رضوی اقامه شد گفت: محصولاتی مانند خودرو که متعلق به دولت است نباید برای افزایش قیمت احتکار شود.

خودرو نباید به دلیل افزایش قیمت احتکار شود

 امام جمعه مشهد گفت: محصولاتی مانند خودرو که متعلق به دولت است نباید برای افزایش قیمت احتکار شود.

 آیت الله سید احمد علم الهدی صبح جمعه در خطبه های نماز عید سعید فطر که در حرم مطهر رضوی اقامه شد اظهار کرد: روزی در این کشور اعضای موتلفه حسنعلی منصور که جاسوس انگلیس بود را کشتند که این اقدام برای امروز ما چند پیام دارد.

این اقدام در مرحله نخست پیام ایثارگری و فداکاری را دارد و در مرحله بعد این اقدام انقلابی توطئه های آمریکا و انگلیس علیه ملت ایران را خنثی کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در دوران حکومت قاچار و گهلوی متاسفانه کشور با قرار دادهای مختلف فروخته شد و امروز نیز نمایندگان مجلس باید مراقب باشند آن مسیر را دنبال نکنند و بخواهند با تصویب« ای اف تی اف» مملکت خود را بفروشند و دشمن را بر امور بانکی کشور مسلط کنند.

 امروز با دوران قبل از انقلاب تفاوت دارد زیرا ما برای این حکومت خون های زیادی دادیم و امروز هم رزمندگان ما در سوریه برای حفظ اسلام جان خود را فدا می کنند و نمایندگان مجلس باید بدانند با این مجاهدت ها آنها به مجلس رفته اند.

دشمنان ملت ایران طی سال های پس از انقلاب تلاش های زیادی کردند تا این نظام را از بین ببرند اما هیچ موفقیتی نداشته اند و در شرایط فعلی نقشه آنها فشار اقتصادی و ایجاد مشکلات معیشتی برای مردم ما است که در این مسیر نباید عده ای به دلیل مشکلات اقتصادی مقابل نظام قرار گیرند و اعتصاب کنند.

 مسئولان نظام نیز باید توجه کنند گرانی مردم را خسته کرده و طاقت فرسا شده است و باید به عنوان نمایندگان ملت پای کار بیایند و مشکلات را حل کنند و این قابل قبل نیست محصولاتی که مربوط به خود دولت است احتکار شده و برای وضعیت بازار به هم بریزد.

 احتکار 90 هزار ماشین برای افزایش قیمت آنها در بازار بر روی دیگر موضوعات از جمله نرخ کرایه و بالارفتن دیگر اجناس تاثیر می گذارد که باید به این موضوعات توجه شود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com