دختری یکجا رقصیده،صداوسیما مستند پخش می کند،هجمه به قوه قضاییه  می شود
دختر خانمی یک جا رقصیده و فایلی را در فضای مجازی قرار داده است، قوه قضاییه با آن برخورد کرده و آزاد شده است. صدا و سیما مستندی پخش می کند و تمام هجمه ها به قوه قضاییه وارد می شود.

آملی‌لاریجانی: حکم آنکه روسری بر چوب کرد، 2 سال بود نه 20 سال

آیت الله آملی لاریجانی؛ طی سخنانی در همایش روسای نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با اشاره به هجمه‌ها علیه قوه قضاییه گفت: خانمی که کلی اتهامات دارد، از همان صدا و سیما می بینیم پخش می شود که فردی که خودش را اقتصاد دان می داند می گوید این خانم که روسری بر چوب کرده را قوه قضاییه کار دارد اما با مفسدان اقتصادی کار ندارد که این نادرست است. این فرد علی رغم ادعاهایی که گفته شد به بیست سال حبس محکوم شده است، به دو سال محکوم شده است.

آیت الله صادق آملی لاریجانی در همایش نمایندگی های جمهوری اسلامی در خارج از کشور با گرامیداشت دهه کرامت، افزود: از خدمات بسیار مهم وزارت خارجه تشکر می کنم چرا که وجهه‌ای از وجهات جمهوری اسلامی را در دنیا منعکس می کنند.

وی با تشکر از خدمات وزیر امورخارجه گفت: ایشان با صلابت و دقیق صحبت می کنند و از این باب تشکر می کنم.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به شناخت ماهیت نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: گمان می کنم اگر تدقیق کنیم ریشه بسیاری از سلطه جهانی به خصوص آمریکا با نظام جمهوری اسلامی ایران مشخص می شود. نظام جمهوری اسلامی به لحاظ مبانی فلسفه سیاسی بی بدیل است و اگر ادعا کنیم بی بدیل است با صرف ادعا و تبلیغات کافی نیست.

آملی لاریجانی افزود: هر کسی اندک مراجعه ای به قانون اساسی داشته باشد می بیند اصل دوم صراحتا می گوید این نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر شش اصل از جمله داشتن نگاه توحیدی است.

در قانون نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر نگاه توحیدی است و لفظ لا اله الا الله هم در قانون به همین تأکید اشاره دارد.

دشمنان در این چهل سال تحریم کردند، جنگ کردند و تا امروز هم فشار هایشان ادامه دارد اما مردم مقاومت کردند. امروز کاملا صریح و عریان دشمن در عرصه حاضر شده و تغییر رژیم را می گویند و دنبال فروپاشی نظام هستند.

وی خطاب به سفرا و نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور گفت: یک بحث های نظری هم باید به بحث های ماهوی نظام جمهوری اسلامی داشته باشید و این پیام را برسانید که مبنای نظام بر اساس یک فلسفه‌ی سیاسی بی بدیل است.

رییس قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هجمه ها علیه قوه قضاییه گفت: یکی از سدهای نفوذ دشمن، قوه قضاییه بوده است و به همین منظور یکی از نهادهایی که برای تخریب آن دشمنان برنامه داشتند، قوه قضاییه است. دختر خانمی یک جا رقصیده و فایلی را در فضای مجازی قرار داده است، قوه قضاییه با آن برخورد کرده و آزاد شده است. صدا و سیما مستندی پخش می کند و تمام هجمه ها به قوه قضاییه وارد می شود.

آملی لاریجانی ادامه داد: خانمی که کلی اتهامات دارد، از همان صدا و سیما می بینیم پخش می شود که فردی که خودش را اقتصاد دان می داند می گوید این خانم که روسری بر چوب کرده را قوه قضاییه کار دارد اما با مفسدان اقتصادی کار ندارد که این نادرست است. این فرد علی رغم ادعاهایی که گفته شد به بیست سال حبس محکوم شده است، به دو سال محکوم شده است.

در بحث رسانه ای کردن تبلیغات و اقدامات قوه قضاییه کاستی دارد. کسی در صدا و سیما حرفی علیه قوه می زند اما وقتی گفته می شود مستندت چیست می‌گوید در افکار عمومی و در رسانه ها منتشر شده است.

رییس قوه قضائیه با اشاره به برخی جملات مجلسی ها مبنی بر اینکه برای هر حرف یا کاری پرونده تشکیل می دهید، گفت: ما می‌توانیم در رسانه بگوییم که ایها الناس برای هرکاری به قوه قضاییه مراجعه نکنید اما نمی‌توانیم وقتی مراجعه کردند، رسیدگی نکنیم.

برخی بست نشینی کردند، دشمنی کردند، علیه دو رییس قوه حرف زدند که ما هیچ توجهی نکردیم. ما کارمان درست باشد، ظلمی‌ نباشد مابقی را حق تعالی خودش دفاع می‌کند. روزی نیست که علیه قوه قضاییه حرفی نزنند.

ریس قوه قضائیه ادامه‌ داد: یکی از نقاطی‌ که کشورهای سلطه روی آن سرمایه گذاری کردند موضوعات حقوق بشری است. و دشمنان گزارش‌های خلاف واقع در این رابطه زیاد می دهند. اینها رویشان نمی‌شود بگویند نظام جمهوری اسلامی را قبول ندارند به مبنای نظام ایراد می گیرند به عنوان مثال قصاص در بسیاری از نظام ها وجود دارد و در قرآن هم نگفته اعدام بلکه از حق قصاص یاد شده است.

وی افزود: یک‌سوم این حق به مصالحه‌ ختم‌ می شود.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com