سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح: سپاه به مسائل سیاسی ورود نکرده است
سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سپاه به مسائل سیاسی ورود پیدا نکرده است و دارد به وظایف قانونی خودش می‌پردازد، اما به عنوان یکی از ارکان قدرت نظام، باید دشمنان در مواقع خاص بدانند که ایران چه مواضعی دارد

شکارچی : ای کاش سیاسیون بفهمند

سردار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد ستادکل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم گرامیداشت سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی در جمع خبرنگاران با تاکید بر این‌که ایران ضامن امنیت تنگه هرمز است، گفت: کسی جز ایران نمی‌تواند درباره امنیت تنگه هرمز صحبت کند و اگر کاری در منطقه خلیج فارس انجام می‌دهیم به دلیل برقراری امنیت در آنجا است.

وی در پاسخ به سوالی درباره ورود سپاه به مسائل سیاسی گفت: اصلا سپاه به مسائل سیاسی ورود پیدا نکرده است و دارد به وظایف قانونی خودش می‌پردازد، اما به عنوان یکی از ارکان قدرت نظام، باید دشمنان در مواقع خاص بدانند که ایران چه مواضعی دارد.

شکارچی یادآور شد: به دلیل همین مواضع قدرتمندانه است که دشمن از ما وحشت دارد. دشمنان قدرت ما را خوب شناخته‌اند و بیش از آنچه که امروز حرف می‌زنند یا اظهارنظر می‌کنند از قدرت ما مطلع هستند.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مواضع سپاه و کل نیروهای مسلح در موضع خوبی قرار گرفته است. ای کاش سیاسیون بفهمند و ای کاش به قدرت ارزشمند این نظام اعتماد داشته باشند و گردنشان را در مقابل دشمنان خم نکنند. طبیعی است برخی از عناصر سیاسی می‌خواهند گردنشان را، گردن مردم را مقابل دشمنان کج کنند. طبیعی است که کسی اجازه این کار را نخواهد داد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir