نظر علی مطهری درباره طرح سوال از روحانی
نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره انتقاد از نمایندگان تهران که چرا سوال از رئیس‌جمهور را امضا نکردند، گفت: اگر برگه می‌آوردند شاید امضا می‌کردم

اگر برگه سوال از رئیس‌جمهور را می‌آوردند، شاید امضا می‌کردم

علی مطهری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی،‌ درباره سوال از رئیس‌جمهور و انتقاد برخی از نمایندگان تهران مبنی بر این که چرا  سوال از رئیس جمهور را امضا نکرده‌اند،‌ گفت: اتفاقا اولین کسی که در مجلس دهم سوال از رئیس‌جمهور را مطرح کرد، من بودم و شروع کردم .

نائیب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از رئیس‌‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری سوال کردم، آقای وقفچی قضیه را دنبال کردند اما آن سوال از حد نصاب افتاد.

وی ادامه داد: بعدها دوباره برای سوال از رئیس‌جمهور امضا جمع شد که مانند دفعه قبل از حد نصاب افتاد. بار سوم هم سوال مطرح کردند ما امضا نکردیم.

مطهری در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چرا این‌بار سوال از سوی نمایندگان تهران امضا نشد،‌ بیان کرد: این افراد خودشان دنبال سوال بودند و آن را پیگیری می‌کردند و بین خودشان امضا جمع کردند و ممکن است به مابقی نمایندگان آن را ارائه نکرده باشند.

وی در پاسخ به سوال دیگری که اگر نامه سوال از رئیس‌جمهور را برای شما می‌آوردند امضا می‌کردید یا خیر ، گفت: بله، شاید امضا می‌کردم.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilna.ir