سرپرست استانداری تهران معرفی شد
سرپرست استانداری تهران معرفی شد خبرگزاری آریا - تهران- ایرنا- شکرالله حسن بیگی روز یکشنبه در مراسمی به عنوان سرپرست استانداری تهران معرفی و از خدمات محمد حسین مقیمی استاندار سابق قدردانی شد

سرپرست استانداری تهران معرفی شد

مقیمی که از 10 مهر سال 96 استاندار تهران شده بود به دنبال اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان این مسئولیت را ترک کرد و حسن بیگی نیز پیشتر به عنوان معاون سیاسی و امنیتی استانداری تهران فعالیت داشت.

مقیمی استاندار سابق تهران در این مراسم با تشریح ویژگی های خاص استان تهران در بخش های مختلف و تفاوت های آن با سایر استان ها تاکید کرد: تصمیم سازی ها در استان تهران برای سایر شهرهای کشور نیز الگوست.

وی همچنین با تاکید بر تلاش مدیران برای حل مشکلات بویژه در شرایط هجمه اقتصادی دشمنان گفت: نباید اجازه داد مدیریت براحتی مورد هجمه قرار گیرد.

احمد تواهن معاون عمرانی استانداری تهران نیز در این آیین گفت: پیش از فعالیت مقیمی بین استانداری و شهرداری تهران دیوار بلندی بود که با ورود وی این دیوار فرو ریخت و ارتباط حسنه ایجاد شد.

عیسی فرهادی فرماندار تهران نیز در ادامه مراسم اشرافی گری را از معضلات جامعه برشمرد که بسیاری از مدیران به آن دچار شده اند و تصریح کرد: اشرافی گری سبب می شود متوجه مشکلات مردم نشویم اما استاندار پیشین تهران نشان داد می توان مسئولیت مهم داشت اما از اشرافی گری هم فاصله گرفت.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news

منبع: aryanews.com