رسایی: آقای حداد، کند بودن شما عیب است
حمید زسایی، نماینده سابق مجلس در متنی خطاب به حداد عادل که گفته بود «من یک دلواپس هستم، هرچقدر می خواهید فحش بدهید» در اینستاگرام نوشت: دکتر عزیز! اگر در بیانات رهبری معظم دقت کنیم، پر واضح است که تند بودن عیب نیست اما چهارسال کند بودن و دیر رسیدن حتما عیب است

رسایی: آقای حداد، کند بودن شما عیب است

حمید زسایی، نماینده سابق مجلس در متنی خطاب به حداد عادل که گفته بود «من یک دلواپس هستم، هرچقدر می خواهید فحش بدهید» در اینستاگرام نوشت:

«جناب دکتر حداد عزیز!

همایش دلواپسان در اردیبهشت ۹۳ برگزار شد. واژه دلواپسان از آن روز وارد ادبیات سیاسی کشور شد. آن روزها علیه برجام هسته ای حسن روحانی سخن گفتن، جرم کمی نبود و مجازاتهای سنگینی بدنبال داشت از تیترهای توهین آمیز رسانه های بزک کننده برجام و شنیدن ناسزاهای پی در پی روحانی تا... فضا آنقدر سخت شده بود که برخی همکاران مجلس درجلسات پر تنش اما تاریخی که طرح مرتبط با برجام بدست لاریجانی تحمیل شد، با عذر بیماری غیبت کردند!

اما الان، ما در دی ماه ۹۷ هستیم و "دلواپسی" مدتهاست مُد شده. این روزها علی لاریجانی، روحانی و مستر ظریف هم دلواپسند. حتی بالاتر، آن غریق در استخر فرح هم که دلش به امضای کری خوش بود، دلواپس شده.

استاد محترم! در سال ۹۷ و حالا که برجام لکه ننگی شده، دیگر بخاطر دلواپس بودن به کسی فحش نمیدهند. بر خلافش، مردمی که فریب دروغهای جماعت سازشکار را خورده بودند، این روزها دلواپسان را دعا هم میکنند.

دکتر عزیز! اگر در بیانات رهبری معظم دقت کنیم، پر واضح است که تند بودن عیب نیست اما چهارسال کند بودن و دیر رسیدن حتما عیب است. ارادت»

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir