بحث استعفای ولایتی داغ شد
بنا به عادت رسانه های ایرانی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد سیاسی شد و در همین راستا کانال تلگرامی روزنامه اصلاح طلب قانون با انتشار متنی به این شرح که (آقای ولایتی به عنوان رییس هیات امنای دانشگاه آزاد در واکنش به فاجعه علوم تحقیقات و پرپر شدن جوان‌های این مرز و بوم استعفا بدید) و همچنین کابران فضای مجازی به این اتفاق تلخ واکنش...

بحث استعفای ولایتی داغ شد

بنا به عادت رسانه های ایرانی حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد سیاسی شد و در همین راستا کانال تلگرامی روزنامه اصلاح طلب قانون با انتشار متنی به این شرح که (آقای ولایتی به عنوان رییس هیات امنای دانشگاه آزاد در واکنش به فاجعه علوم تحقیقات و پرپر شدن جوان‌های این مرز و بوم استعفا بدید) و همچنین کابران فضای مجازی به این اتفاق تلخ واکنش نشان دادند و خواستار استعفای ولایتی رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد شدند.

روز گذشته حادثه دلخراش واژگونی یک اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد که منجر به درگذشت ۹ نفر و مجروح شدن ۲۶ نفر دیگر شد، خانواده دانشگاهیان را داغدار کرد.

ماجرای این حادثه تاسف‌بار از این قرار بود که اتوبوس حامل تعدادی از دانشجویان دانشکده مدیریت واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در بخشی از جاده دچار انحراف از مسیر شد و پس از برخورد با مانع سیمانی خارج از مسیر واژگون شد.

همچنین روزنامه فرهیختگان ارگان مطبوعاتی دانشگاه آزاد در شماره امروز خود به این حادثه این چنین واکنش نشان داد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: bartarinha.ir