وزیر احمدی‌نژاد: مجلس آینده متحول می‌شود
یک فعال سیاسی اصولگرا می‎گوید هرچند ممکن است عده‎ای به‎دلیل مشکلات معیشتی در انتخابات شرکت نکنند، اما این موضوع تأثیر چندانی ندارد و انتخابات همیشه پرشور است

وزیر احمدی‌نژاد: مجلس آینده متحول می‌شود

سیدمحمد حسینی، دبیرکل کانون دانشگاهیان اسلامی و فعال سیاسی اصولگرا در نقد عملکرد مجلس دهم می‎گوید مجلس فعلی، ضعف نظارت داشته و این موضوعات می‎توانند عامل تحول در مجلس 98 باشد.

این فعال سیاسی اصولگرا همچنین درباره پیش‎بینی انتخابات آینده تصریح می‎کند: انتخابات همیشه پرشور است، زیرا مردم صرفاً به موضوعات سیاسی توجه نمی‎کنند.

او ادامه می‎دهد که در هر شهرستان و حوزه انتخابیه، مسائلی مطرح است و مردم به همین دلایل در انتخابات‎ها حضور پیدا می‎کنند. همان‌طور که از ابتدای انقلاب تا به امروز، بارها انتخابات‎های جدی اتفاق افتاده ‎است.

دبیرکل کانون دانشگاهیان اسلامی معتقد است که در بعضی از مناطق کشور مسائل قومی و مذهبی وجود دارد و همین مسائل مردم را به پای صندوق‎های رأی می‎کشاند. ممکن است موضوعات سیاسی در حضور مردم مؤثر باشد و عده‎ای به‎دلیل مشکلات معیشتی در انتخابات شرکت نکنند، اما تأثیر چندانی نخواهد داشت.

حسینی همچنین انتقادها به جریان‎های سیاسی کشور را مقطعی می‎داند و اضافه می‎کند: مردم همیشه نشان دادند در موارد حساس وارد صحنه می‎شوند. مانند 22 بهمن سال جاری که شاهد حضور گسترده مردم و استقبال آن‎ها از چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بودیم.

او همچنین معتقد است اگر مسئولان مشکلات معیشتی مردم را با کار بیشتر، حل کنند حضور مردم در انتخابات بیشتر می‎شود. اصولگرایان نیز برنامه‎هایی برای انتخابات آینده دارند و در سال جاری به سازماندهی و تشکیلات خود در این باره می‎پردازند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir