ادعایی که نجفی علیه میترا استاد مطرح کرد!
محمد علی نجفی در جایگاه دفاع از خود در پرونده قتل میترا استاد ادعا کرد که او در ازدواج مرا فریب داده و روزهای اول آشنایی فکر می کردم مطلقه است

ادعای محمدعلی نجفی: میترا استاد مرا در ازدواج فریب داد

محمد علی نجفی صبح دیروز- یکشنبه – 14 اردیبهشت ماه در سومین جلسه رسیدگی به پرونده اش در شعبه 10 کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی متین راسخ افشاگری جدیدی را در خصوص ازدواجش با میترا استاد مطرح کرد.

قاضی متین راسخ در خصوص اینکه آیا با تهدید یا با تمایل با میترا استاد عقد کردی از محمد علی نجفی توضیحاتی را خواست.

محمد علی نجفی در خصوص این سوال به قاضی متین راسخ گفت: میترا استاد روزهای اول عنوان کرده بود که مطلقه است اما بعد متوجه شدم که با همسرش در یک خانه زندگی می کند که متعجب شدم اما او یک صورتجلسه خانوادگی را برای من آورد که در آن نوشته شده بود این خانم مسلمان شده و چون شوهرش مسلمان نیست عقد قبلی او باطل است.

دلیل زندگی مشترک میترا استاد با شوهر سابقش

محمد علی نجفی ادامه داد: بعد در مورد اینکه چرا با همسرش زندگی می کند از او پرسیدم که میترا استاد عنوان کرد که چون مهیار به مدرسه می رفت، پسرش تهدید کرده بوده اگر پدر و مادرش از هم جدا زندگی کنند باعث بی آبرویی او شده و دست به خودکشی می زند .

طلاق ثبت نشده میترا استاد

نجفی افزود: میترا در خصوص ثبت نکردن طلاقشان نیز عنوان کرد همسرم می گفت چون من زن جوانی هستم هرجا برای کار بروم اگر شناسنامه ام را ببینند و متوجه طلاقش شوند به او چشم دارند و بعد از آن نیز میترا تاکید می کرد که شوهرش در خانواده شان رسم است که اگر کسی زن بگیرد و طلاق بگیرد باعث سرشکستگی خانواده او می شود به همین خاطر طلاقش را علنی نکرده بودند.

برخورد قاضی دادگاه با نجفی

قاضی متین راسخ وقتی این اظهارات جدید را شنید عنوان کرد که ما مسلمان هستیم و خانواده میترا استاد نسبت به قصاص رضایت داده اند و نهایتا مجازات تعزیری برای شما مانده و به خاطر این مجازات حقایق را کتمان نکنید.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: rokna.ir